banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Ünlü oyuncu ilk kez konuştu

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden taburcu olan ünlü oyuncu Arda Kural ilk kez konuştu...20 gündür tedavi gören ünlü oyuncu Arda Kural bundan sonra televizyonda yapabileceği işi açıkladı. Artık oyunculuk defterini kapatan Kural; 'seyyar sat

Medya 23.01.2013, 11:31
Ünlü oyuncu ilk kez konuştu

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden taburcu olan ünlü oyuncu Arda Kural ilk kez konuştu...

20 gündür tedavi gören ünlü oyuncu Arda Kural bundan sonra televizyonda yapabileceği işi açıkladı. Artık oyunculuk defterini kapatan Kural; 'seyyar satıcılık yapıp nohut pilav satarım' dedi.

Yaşadığı psikolojik rahatsızlıkla gündeme yerleşen Arda Kural, yaklaşık 20 gündür Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Önceki gün hastaneden taburcu edilen Kural, "Artık özgürüm" diyerek ilk iş annesi Gülnur Kural'ın yanına koştu.

Annesinin Büyükçekmece'deki evinde samimi açıklamalar yapan Arda Kural, şöyle konuştu:

"Hayatıma dönmek istiyorum. Oyunculuğu düşünmüyorum çünkü televizyon zor. Annem çok güzel nohutlu pilav yapıyor. Seyyar satıcılık yapabilirim; şaka yapmıyorum, çok ciddiyim."

Tedavisinin bir süre daha devam edeceğini söyleyen Arda Kural, ekledi: "Tedavi olana kadar sıkıcı günlerdi. Beni böyle şeyler yıpratmaz. Hayatta direnç kazanıp devam etmemiz gerekiyor. Bunların farkında olacak yaştayım. Şu anda gayet iyi durumdayım."

ÇOCUKLARINIZA SAHİP ÇIKIN

Taburcu olduktan sonra ilk gününü annesi Gülnur Kural'ın Büyükçekmece'deki evinde geçiren Arda Kural, Fox Haber'e mutluluk pozu verdi. "Psikolojimi annem bozmadı ama bu süreçte ben onunkini bozmuş olabilirim" diyen oyuncu, ekledi: "Yeni oyuncu adaylarının anneleri çocuklarına sahip çıksınlar." 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@