Survivor'da yarı final heyecanı

Survivor All Star 63. bölüm tanıtımı yayınlandı.  Ekranlarda büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da bu akşam yarışmacılar Kıbrıs’a direkt gitmeleri için büyük önem taşıyan sembol oyunu için yarışacak. Bugüne kadar olabildiğince f

Survivor'da yarı final heyecanı
banner432
Survivor All Star 63. bölüm tanıtımı yayınlandı.  Ekranlarda büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da bu akşam yarışmacılar Kıbrıs’a direkt gitmeleri için büyük önem taşıyan sembol oyunu için yarışacak.
 
Bugüne kadar olabildiğince fazla sembol toplamaya çalışan yarışmacılar yarı finalde başarılı olabilmek için ellerinden geleni yapacak. Bu akşam sembol oyununda neler yaşanacak? Kimler Kıbrıs’a gitmek için büyük bir avantaj sağlayacak?
 
fft16_mf5685691.jpeg
 

SURVİVOR ALL STAR'DA KİM ELENDİ?

Survivor All Star’da 2 haftadır dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçiren taraf Ünlüler takımıydı. Bu hafta ise önde başladıkları dokunulmazlık oyununu üst üste sayı vererek kaybettiler.

Dokunulmazlık oyunu sonrası bireysel dokunulmazlık ödülünü ise Doğukan kazandı. Konseyde ismi en çok yazılan isimler Hakan ve Berna oldu ve ikisi birlikte aday çıktı.

SMS oylaması sonuçlarına göre ünlüler takımında en fazla oy alan isim Merve Aydın oldu. Merve Aydın oylama için Serenay’ın adını söylerken, dokunulmazlık sembolü sahibi olan Doğukan ise başka seçeneği zaten kalmadığı için Anıl’ın adını söyledi. Böylece SMS oylamasına Hakan, Berna, Anıl ve Serenay kalmış oldu. SMS oylama sonuçlarına göre bu dört yarışmacı içinde en az oyu alan isim olan Berna Survivor’dan elenerek adaya veda etti.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI
 
1. Merve Aydın
2. Hakan Hatipoğlu
3. Seranay Aktay
4. Anıl Tetik
5. Berna Canbeldek
6. Doğukan Manço
 
Adının açıklanmasından sonra Berna gözyaşlarına boğuldu. Geçen sene de diskalifiye olan Berna, bu sene finalleri görmeyi çok istediğini söyleyerek bunu gerçekleştiremediği için çok üzgün olduğunu ifade etti. Arkadaşlarıyla sarılarak vedalaşan Berna Survivor’dan ayrıldı. Berna “Konseyde adımı görünce içime bir his girdi. Berna sen gideceksin diye bir his. Geceleri uyuyamadım sürekli gideceğimi gördüm. Ödül göremeden gidemeyeceğimi görmüştüm gerçekten ödül göremeden gittim. Bugüne kadar çok istedim bir ödül görüp gitmek. Geçen yıl da hayalim oydu. Survivor All Star ile çok daha güzel şeyler görmek istedim. İyi yarıştığımı düşünüyordum ama yetmemiş. Şu an inanamıyorum ben gidiyorum” dedi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441