Sinan Engin'e Fenerli dedi, işten atıldı

TRT tamamen sarı lacivert kadroyla yönetiliyor dedirten bir haber daha... Beyaz TV'deki spor programı esnasında "Sinan Engin çok büyük Fenerli" tweeti atan Murat Bereket'in TRT'deki işine son verilmesi bütün spor kamuoyunun tepkisine neden oldu.Trabzonspo

Medya 01.12.2014, 18:24
Sinan Engin'e Fenerli dedi, işten atıldı

TRT tamamen sarı lacivert kadroyla yönetiliyor dedirten bir haber daha... Beyaz TV'deki spor programı esnasında "Sinan Engin çok büyük Fenerli" tweeti atan Murat Bereket'in TRT'deki işine son verilmesi bütün spor kamuoyunun tepkisine neden oldu.

Trabzonsporlular, "Devletin televizyonu Fener lobisinin kontrolünde" diyerek olaya öfke kustular.

Öte yandan Sinan Engin'in 3 Temmuz sürecinden sonra Şike hükümlüsü Aziz Yıldırım ile ilgili telefon kayıtları ortaya çıkmış Yıldırım'a, "Manşet nasıl oldu Başkan'ım" diye sorduğu öğrenilmişti.

Diğer yandan işten atılan Murat Bereket Twitter hesabından şu Mesajı paylaştı; "Bir laf da beni bir twitle gönderen Nasuhi Güngör (TRT Daire Başkanı Başkanıma yazdığım twit "Sinan Engin çok büyük fenerli" fikrimin arkasındayım... Sinan Engin ve Rasim Ozan Kütahyalı ikinize de suç duyurusunda bulunuyorum dün TRT Spor Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör'ü arayacağınızı  söyleyip beni işimle tehdit ettiniz ve bugün işimden gönderildim NEDEN mi attığım twit yüzünden ikinizle de mahkemede hesaplaşıcam ayrı ayrı.."

10841542_853605894733892_2105377255_n.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Eyup 7 yıl önce
Yenımıbılıyordunuz sınan engının fenerlı olduğunu asılşkecı sınanengın ve şansalbuyukağa asıl şkecı bunlar
Ergün Özşahin 7 yıl önce
Fenerin başkanlarından Şükrü Saraçoğlu zamanın Bakanı iken Fenerin cezasını kaldırdığı için Fenere Başkan oldu stada da ismini verdiler, stadın yerini de Fenere tahsis ettirdi.Fener ezelden beri devlet takımıdır malumun ilanı olarak TRT nin böyle davranması ilk defa olan bir şey değil yani
Fatih 7 yıl önce
Devlet kanalında görevli kimselerin daha dikkatli olması gerekiyor, tüm takımlara eşit mesafede olması gerekir...
coşkun öztürk 7 yıl önce
sinan engin değil miydi Alaaddin çakıcının kendisine sizi 100.yılınızda şampiyon yaptım diyerek ,başkan serdar bilgili döneminde bir psapaort meselesinden fırça attığı ,,,tv lerde bile bu kaseti deşifre ettiler dünya duydu ama balık hafızalı bu millet unuttu ,veya unutturdular ,,,,,insan biraz utanır ,,,trt de diğer spor proğramları da iflasın eşiğinde onun için fb destekleniyor,,,,
rizeli cavit 7 yıl önce
fenerbahceyle iyice kafayl yediniz siz fenerbahceyi sevmiyorsunuz diye herkes sizin gibimi olsun istiyorsunuz bos isler.
selim 7 yıl önce
Şike işi organize suçtur. Çetesi mahkemece tescil edilmiştir. Sonuçta güçlünün adaleti işlemiştir güzel yurdunda. Kirli işler Sinanlatdan sorulur.
Serkan Fransa 7 yıl önce
Rizeli Cavat senin melhemin varsa rizeye sur Dortnala bankasyaya gidiyorsunuz.Yoksa gel ben seni melhemleyim belki akillanirsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@