Polat Alemdar kurtulabilecek mi

İzleyicinin dört gözle beklediği Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünde yine heyecan dorukta. Geçtiğimiz haftalarda klozetin altını derinleştiren ve oradan kaçmaya yeltenen Polat Alemdar, özgürlüğüne tam yaklaşırken tekrar demir parmaklıklarla karşılaştı.

Medya 06.11.2008, 09:53
Polat Alemdar kurtulabilecek mi
İzleyicinin dört gözle beklediği Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünde yine heyecan dorukta.

Geçtiğimiz haftalarda klozetin altını derinleştiren ve oradan kaçmaya yeltenen Polat Alemdar, özgürlüğüne tam yaklaşırken tekrar demir parmaklıklarla karşılaştı. Polat Alemdar bakalım o demir parmaklıkları aşıp nasıl özgürlüğüne kavuşacak..


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Karaani 13 yıl önce
Dizi gitgide gerçekciliğini kaybediyor.Klozetin altından kaçış,(allah aşkına nerde var böylebi kanalizasyon) El kadar pencereden koridorun sonundaki adama ateş edip vurmalar.Sulandı sulandı.
bykudu 13 yıl önce
evet bu iş kurtlaradn çıktı.komikleşti.adam gunlerce uyuşturuluyor.kafasına ilaç enjekte ediliyor.oy oy oy.sonra sen kalk kaçmaya çalış.adama bıçagı at tam isabet oldur.ama adamın silahını alma.oy oy oy.bence çakı bıçagı çıkarıp tellei kesip kaçar.
nuri cebiroglu 13 yıl önce
dizi özelliğini kaybettırılıyor.ergenokona senaryo yazılmaya başlayınca kaçması 4 bölüm sürüyor.bu halde gıderse izleyısını kaybeder.bu haftada kaçamazsa bır daha asla izlemem.arkadaşlar trt 1 de ipsiz recep var kadır ınanır oynuyor çok güzel bır dızı.
oziozan 13 yıl önce
fragmanı izledim kaçıyor ordan ve peşlerine düşüyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@