Okan Bayülgen'den çocuğuyla oynayan babalara hakaret

Şovmen Okan Bayülgen'in önceki akşam yayınlanan programında çocuklarıyla ilgilenen babalar hakkında "Gerzek! Senin öyle bir yaratılışın yok ki" demesi sosyal medyada tepki çekti.

Medya 11.11.2019, 12:50 11.11.2019, 12:56

Yaptığı sivri çıkışlarla sık sık adından söz ettiren Okan Bayülgen, TV100 ekranlarında yayınlanan programında babalar hakkında tepki çekecek sözler sözledi. Evinde çocuğuyla oynayan babalara “Gerzek” diyen Okan Bayülgen’e sosyal medyadan da tepki yağdı.

"SENİN ÖYLE BİR YARATILIŞIN YOK Kİ"
Kendi çocukluğunda babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirten Okan Bayülgen, evde saatlerce çocuklarıyla oynadıklarını söyleyen babalara “Gerzek” diyerek şu sözlerle sert çıkıştı:

"Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu."

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. 'Çocukla saatlerce oynuyorum.' Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
Süleyman 2 yıl önce
Adam kesinlikle doğru söylemiş.. aynen söylediği gibi..
Mmt 2 yıl önce
Şimdi benm cocugum 1 yaşında onunla oynayamicak miyim ? Asıl gerzek kendisi hatta şaklaban. Sen babalık değil erkeklik güdüsüyle hareket ediyorsun bay şaklaban. Biz omzuna çocuğunu alıp Mekke sokaklarında gururla gezen peygamberimizin ümmetiyiz ama sen hangi şaklaban kişinin bilemeyiz.
Serkan 2 yıl önce
Senin de, ümmet dediğin arap hezeyanının da... Bıktırdınız artık yeter! Biz ümmet değil, Türk Milletiyiz!
Trabzon: 2 yıl önce
Çok doğru söylemiştim Okan Aağzına sağlık şimdiki babalar kursa ğitmesi lasim
Araklı 2 yıl önce
Evet haklısın. Basit bir cümleyi yazarken 8 adet imla hatası ve bir cümlede 2 anlatım bozukluğu olmaması için, Türkçe konuşan/yazan bütün babaların, öncelikle Türkçe kursuna gitmesi lazım.
selim kanıt 2 yıl önce
Yanlış bişey dememiş. Birilerine göre yanlış olabilir ama adam fikrini söylemiş. Hakarette yok bence.
ali 2 yıl önce
Ben sana gerzek desem hakaret olmuyor mu?
Albatros 2 yıl önce
Kendisini sevmem bazı kısımlarına katılıyorum
uğur 2 yıl önce
sizin attığınız başlık çok alakasız doğruyu söyledi rol model akşama kadar işsiz güçsüz baba modelimi aferin okan bayülgene
erdem 2 yıl önce
İşle güçle ne alakası var, baba çocuğuyla oynamayacak mı? İstediğim kadar oynarım, senin gibi tipler yüzünden çocuklar sevgisiz yetişiyor
Doktor TS 2 yıl önce
Bir baba olarak cocuğuyla oynamak herkesin harcı değildir. Keşke babam da benimle daha çok oynasaydı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@