banner441

Meğer Kenan İmirzalıoğlu...

Yazar Ali Eyüboğlu bugün köşesinde o haberlere açıklık getirdi. İşte Eyüboğlu'nun o yazısı:Günlerdir sosyal medyadan internet sitelerine, gazetelerden televizyonlara birçok mecrada Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı Deniz Gezmiş rolüne sıkı bir şekilde haz

Medya 17.07.2015, 13:43
Meğer Kenan İmirzalıoğlu...

Yazar Ali Eyüboğlu bugün köşesinde o haberlere açıklık getirdi. 

İşte Eyüboğlu'nun o yazısı:

Günlerdir sosyal medyadan internet sitelerine, gazetelerden televizyonlara birçok mecrada Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı Deniz Gezmiş rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı haberleri çıkıyor.  
Senaryosunu Can Dündar’ın yazacağı filmde Deniz Gezmiş rolü için zayıflamaya bile başladığı yönündeki haberler doğru değil.  
 
Maalesef İmirzalıoğlu, Deniz Gezmiş’i canlandıramayacak. Çünkü, Deniz Gezmiş’in ailesi 
izin vermediği için o proje çoktan rafa kalktı.  
 
Nereden mi biliyorum bunu?  
 
İmirzalıoğlu’na Deniz Gezmiş filmi için teklif götüren Can Dündar’a sordum, o söyledi.  
Kardeşi Hamdi Gezmiş’in, abisi Deniz Gezmiş’in filminin çekilmesine sıcak bakmadığı için projenin rafa kalktığını söyleyen Dündar, “Kenan İmirzalıoğlu ile son buluşmamızda bu durumu ona anlattım ve başka bir film projesi için konuştuk. Sevgili Kenan, belki de o rol için zayıflıyordu” dedi. Can Dündar’a o projeyi de sordum, ama İmirzalıoğlu’na ayıp etmemek için ser verip, sır vermedi. Dündar, sadece o projenin de bir dönem filmi ve bir kahramanın hikâyesi olduğunu söylemekle yetindi.
 
 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@