banner491

Kurtlar Vadisine fuhus operasyonu

HABERTÜRK'ten Neşet Karadağ'ın haberine göre Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Facebook üzerinden kadınların özel çekilmiş fotoğraflarıyla 300 ile 1000 TL karşılığında işadamları, bürokratlar ve siyasilere pazarlandığı ihbarı aldı. Ayl

Kurtlar Vadisine fuhus operasyonu

HABERTÜRK'ten Neşet Karadağ'ın haberine göre Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Facebook üzerinden kadınların özel çekilmiş fotoğraflarıyla 300 ile 1000 TL karşılığında işadamları, bürokratlar ve siyasilere pazarlandığı ihbarı aldı.

Aylarca izleme yapıldıktan sonra, 27 Kasım'da gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 3'ü erkek 11 kişi hakkında dava açıldı.

DÖRDER YIL HAPİS İSTEMİ

Haklarında 4'er yıl hapis cezası istenen sanıkların yargılanmasına başlanırken, "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin oyuncuları Gökhan Uygun (Memati), Kenan Çoban (Abdülhey) ve Erdem Ergüney'in (Deli Hikmet) de isimlerinin telefon dinlemelerine takıldığı, otele giriş çıkışların güvenlik görüntüleriyle tespit edildiği ortaya çıktı.

DİNLEMEYE TAKILDI

Polisin dinleme tutanaklarıyla belgelediği iddialara göre "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin sponsoru müteahhit Alpay Y. ve yanında çalışan G., para karşılığı telekız pazarladığı öne sürülen Çetin Ç.'yi arayarak film oyuncuları için 4 kadın istedi. Zanlı kadınlar, oyuncularla ilişkiye girdiklerini de iddia ettiler.

Zanlılar arasında yer alan kadınlardan birinin iddiasına göre, filmin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) için de otele bir kadın gönderildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 9 yıl Önce

turkiyede oyle seyler oluyor ki insanin akli almiyor bir sey cok dudulursa onu bitirmek için yok etmek için turlu turlu tuzaklar ve komplolar hazirlaniyor ama su varki turkiye de her sey olur ve kimseyi inandiramazsin bire bir daha kadarlar onu fil eterler ama eger gercekden de oyle bi sey olduysa tuuh derim yaziklar olsun derim.....

karahalit
karahalit - 9 yıl Önce

toplum un gözünde bi yerlere gelmiş insanların halka örnek olması gerekirken böyle duyumlar ayıp oluyor

ermanalbayrak
ermanalbayrak - 9 yıl Önce

Vadi bildiğiniz dizilere benzemez, çekemezseniz bu tezgahlaru hep yaparlar. Arkasından kimselerin çıkacağı belli. Ayıp ayıp, ülkeyi göstere göstere rezil eden bir çok dizi varken, siz olmayan birşey için vadiyi karalıyorsunuz. Bu haberi yapıp kamuoyuna duyuran şahsiyetsiz zat birgün bile vadiyi seyretmediğine ismim gibi eminimdir. Karalamak sizin için kolay ama bu iş yargıya taşındığında bakalım ne olur sizlere. Saygılarla.

çakıro
çakıro - 9 yıl Önce

bi durun beyler nerden biliyoruz gerçek olduğunu belki en çok reytingi olan bi filmi karalama olamazmı memati dedikleri evli ve çocuklu biri hemen iftiraya kalkışmayın

tanery
tanery - 9 yıl Önce

ben inanmıyorum bu iddiaya ama diyelimki gerçek çokta büyük bir haber değil. kurtlar vadisi oyuncuları toplumun örnek aldığı kişiler değil ki.. türk erkeklerinin genetiğinde var bu karı kız olayı. iş ahlakındanda çok öteye geçer bu olay.

gallardo
gallardo - 9 yıl Önce

hiçbir haber değeri yok.hepimiz masumuzya onları sorgulayalım...

haldizenli
haldizenli - 9 yıl Önce

Kasinani Kasirlar, Kasinmaya Gelenide Kasimislardir, Kasinmasaydilar ! Olay Bu : Efendi...

Herkes Kosa Kosa Geldigine Gore !...

banner441

banner472