banner526

banner533

banner513

Kurtlar Vadisi nefesleri kesecek

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin fragmanı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Bu akşam saat 20.00'de ekrana gelecek olan dizinin yeni sezondaki ilk bölümü nefesleri kesecek. Geçen sezon Polat Alemdar'ın ailesi ile yemek yediği sırada İskender Büyük, e

Medya 06.10.2008, 20:58
Kurtlar Vadisi nefesleri kesecek
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin fragmanı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Bu akşam saat 20.00'de ekrana gelecek olan dizinin yeni sezondaki ilk bölümü nefesleri kesecek.

Geçen sezon Polat Alemdar'ın ailesi ile yemek yediği sırada İskender Büyük, evi basmış ve kapıda duran Güllü, Nevzat ile Pürmüz kurşunlara hedef olmuştu. İskender'in adamları ise eve benzin dökerek ateşe vermişti.

Fragmandaki görüntülere göre Polat Alemdar bir yolunu bulup ateş topuna dönen evden çıkacak. Deli Hikmet ile eşinin durumu ise belirsiz. Kapı önünde vurulanlardan Güllü, Nevzat ile Pürmüz'ün akıbetleri de belli değil. Memati hastanede 3 ceseti teşhis ediyor, ancak kim oldukları Perşembe akşamı öğrenilebilecek.

Memati ile Muro polisin kıskacında... Muro, saklandığı evde polis tarafından abluka altına alınacak, acaba kaçmanın bir yolunu bulacak mı?

Polat Alemdar ise zorda... Bir önceki sezonda avcı olup İskender Büyük'ü operasyonla alan Polat Alemdar, bu sefer İskender'in adamlarınca yakalanacak.

Final sahnesi ise oldukça çarpıcı... Polat Alemdar'ın yüzünü hafifçe tokatlayan İskender Büyük, yediği kafayla yere yığılacak...
Yorumlar (3)
suskuncocuk 12 yıl önce
bu filmi dört gözle bekliyodum hele şükür başladı inşallah bu sene son senesi olmaz devam etsin bu dizi hayranıyım millet sigaraya bağımlı bende bu filme ama asla filmi kendime örnek almıyorum bunada dikkat edelim arkadaşlar
ejderha 12 yıl önce
sonunda başladın ya 4 aydır seni bekliyoz
nuri cebiroglu 12 yıl önce
ömer lütfi mete bu dızının danışmanlarından kalp krızı geçırdı acıl şifalar dılıyorum.bırde diğer salon ,brezılya dızılerıne bakınca kurtlar vadısı gerçek adamların dızısı oldugunu anlıyorum.içersınde fazla kadın olmayan sevıyorum aşkım muhabettının geçmedıgı erken dızısı hoşgeldın.ergenokon daha yakından tanınacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@