Kurtlar Vadisi kaldırıldı(!) mı?

Zaman Gazetesinin internet sitesinde yer alan Yusuf Bülbül'ün haberine göre Kurtlar Vadisi ve Eşref saati dizileri yayından kaldırılmış.Show Tv'nin içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı Pana Film'in yapımcılığını yaptığı Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Sa

Medya 05.12.2008, 16:58
Kurtlar Vadisi kaldırıldı(!) mı?

Zaman Gazetesinin internet sitesinde yer alan Yusuf Bülbül'ün haberine göre Kurtlar Vadisi ve Eşref saati dizileri yayından kaldırılmış.

Show Tv'nin içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı Pana Film'in yapımcılığını yaptığı Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati dizileri yayından kaldırıldı.

***

Dizilerin kaldırılmasının ekonomik nedenlerden olduğu söylenirken, Show TV'nin Pana filme uzun zamandır ödeme yapmadığı da ortaya çıktı.

Taraflar konu ile ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınırken, kararın alınmasında Pana Film'in geciken ödemelerinin yattığı gelen bilgiler arasında.

Benzer olaylar ekonomik krizin yeni başladığı dönemde de de yaşanmış, Show TV bölüm başına 750 bin YTL'yi bulan ödemeden indirim yapılmasını istemişti.

Pana Film'in geri adım atmaması üzerine ise 'Kurtlar Vadisi Pusu' tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. Önümüzdeki günlerde görüşme olur mu olmaz mı bilmiyoruz.

Ancak yaklaşan bayram dolayısıyla 'zorunlu tatil'in en çok dizi ekibinin işine yarayacağı muhakkak.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@