7m

7m

hyundai

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı iftar sorusunu bilemedi

ATV ekranlarında yayınlanan bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster' cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Programa katılan yarışmacılardan biri iftarla ilgili sorunun cevabını bilemeyince joker hakkını kullandı. Bu duruma sosyal medyada tepki yağdı.

Medya 04.05.2020, 13:28

ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' 2 Mayıs Cumartesi akşamı 887. bölümüyle ekranlara geldi.

Milyoner'e katılan Yunus isimli bir yarışmacı, sorulan iftar sorusunu bilemeyince tepki çekti.

İyi bir eğitim almış olan yarışmacının, Ramazan ayında sorulan soruyu bilemeyerek joker kullanması sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi.

Üsküdar Amerikan Lisesi mezunu olan, Koç Üniversitesi'nde hukuk bölümünü bitiren, Almanya'da eğitim alan ve 3 yıl avukatlık yapan yarışmacı "Ramazan'da oruç açma zamanını öğrenmek için, imsakiyelerdeki hangi başlığın altındaki saate bakılması gerekir?" sorusunun doğru cevabını bilemeyince uzmana sor jokerini kullandı.

Arda Ayten sorunun doğru cevabını bilince Yunus, 2 bin TL kazandı. Ancak bu durum sosyal medyada tepki çekti.


Yorumlar (13)
Tarık Selim 2 yıl önce
Oruç tutmayabilir insan da kendi kültürüne bu kadar yabancı olmaz ki!Üsküdar Amerikan Lisesi mezunu olan, Koç Üniversitesi'nde hukuk bölümünü bitiren, Almanya'da eğitim alan ve 3 yıl avukatlık yapan yarışmacı...
Ercan 2 yıl önce
Yorumcuya cevaptır. Go your real home Yankee’
Vatandaş 2 yıl önce
Yorumcu denen arkadaş son zamanlarda takib ettiğim kadarıyla her şeye bu rumuzla yorum yapıp milletin inancıyla ve inancını savunanlarla aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun. İnanıp inanmamakta özgürsün sen ama saygıda özgür değilsin bu ülkenin inancınada insanınada saygı duymak zorundasın. O adı geçen kolejlerde dünyalık e..k yeirtiriyorla senin gibi ukala vede saygısız hemde.
Justice 2 yıl önce
"Yorumcu" adında ki şahısa şunu söyliyeyim,%99 müslüman ülkeden rahatsız oluyorsan sözde medeniyetin eşiği herkesin cünüp gezdiği avrupaya gidebilirsin
Eren 2 yıl önce
Yorumcu rumuzlu kişi ülke çok değişti ama sen ve senin gibilerinin o beyinlerindeki İslam karşıtlığı ve küçük düşürme alışkanlığı hiçbir zaman değişmez. ezanı duymayı hazmedemeyen ve milletin başörtüsüyle uğraşan adi ve haysiyetsizdir. Herkes inancında özgürdür isteyen istediği şeyi giyer o başka bi mesele ama milletin inancıyla uğraşan örümcek beğinliler hiçbir saygıyı hak etmiyor
yorumcu 2 yıl önce
Sirf bu ulkede yasiyor olmasi , kimseye islami kurallari bilmek sorumlulugunu vermez.Oruc tutmadigi gibi nasil tutulduguylada ilgilenmek zorunda degil kimse.Siz eski turkiyedeki " % 99 musluman " klisesinde kalmissiniz.Cok degisti bu ulke.
Pusat.k 2 yıl önce
İste bu mürekkep yalamiş cahil.her okuyan adam olsaydi bunun gibi örnek olmazdi.
? 2 yıl önce
günümüzün ilerici ve aydın kesiminden bir örnek .....sorsan mangalda kül bırakmazlar.....
h.s 2 yıl önce
ben joker olsam inadına yanlış cevap verirdim. veya seyirci olsam yanlış tuşa basardım.
Murat 2 yıl önce
Bir de Arda'ya emin misin diye soruyor.
Delininbiri 2 yıl önce
Kübadaki sosyalist devrimci güruhun babasının dedesini sorsan bilir bu
kitap yüklü....Ama kendi dedesinin çanakkalede savaştığını bile bilmez...
usta 2 yıl önce
açda biraz din kitabı oku. belki islamın şartlarıda çıkabilir yarışmada.
H. A 2 yıl önce
Babası ne düşünüyor. Çok önemli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@