Gündeş ile Tatlıses cezaevinde

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 17 Aralık operasyonunda gözaltına alınarak, tutuklanan eşi Reza Sarraf'ı Metris Cezaevi'nde ziyaret etti. Saat 13.00 sıralarında cezaevine gelen Gündeş'in içinde bulunduğu cip, giriş-çıkış kapısına sıfır yanaştı.Gündeş'in girişi

Medya 30.12.2013, 16:10
Gündeş ile Tatlıses cezaevinde

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 17 Aralık operasyonunda gözaltına alınarak, tutuklanan eşi Reza Sarraf'ı Metris Cezaevi'nde ziyaret etti. Saat 13.00 sıralarında cezaevine gelen Gündeş'in içinde bulunduğu cip, giriş-çıkış kapısına sıfır yanaştı.

Gündeş'in girişi görüntülenemedi. Saat 14.00 sıralarında çıkan Gündeş, yine kapıya sıfır yanaşan cipe görüntülenmemek için eğilerek ve koşarak bindi. Ancak Gündeş'in bu hareketi kameralardan kaçamadı. Gündeş ile birlikte Sarraf'ın avukatı Şeyda Yıldırım'ın da geldiği görüldü.

CEZAEVİ ARAÇLARIYLA AYNI KAPIYI KULLANDI

Öte yandan İbrahim Tatlıses de Metris Cezaevi'ne geldi. Saat 14.00 sıralarında, Gündeş'ten birkaç dakika sonra ayrılan Tatlıses'in içinde bulunduğu aracın cezaevi araçlarının giriş-çıkış yaptığı kapıdan çıktığı görüldü. Tatlıses'in ise kimi ziyaret için cezaevine geldiği öğrenilemedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@