7m

7m

hyundai

tamfinans

"Evlilik kısmet"

5'nci kez baba olmaya hazırlanan ünlü iş adamı ve müteahhit Ali Ağaoğlu, sevgilisi Petek Ertüre ile henüz evlenmeyi düşünmediğini söyledi.Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, dört ay

Medya 29.01.2013, 10:52

5'nci kez baba olmaya hazırlanan ünlü iş adamı ve müteahhit Ali Ağaoğlu, sevgilisi Petek Ertüre ile henüz evlenmeyi düşünmediğini söyledi.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, dört aylık hamile olduğu ortaya çıkan sevgilisi Petek Ertüre ile önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Anadolu yakasından bindiği özel tekneden Bebek sahilinde inen iş adamı ile sevgilisi kar yağışı altında kısa bir yürüyüş yaptı.

Kendilerini gölge gibi takip eden korumayla bir süre sahilde gezinen çift daha sonra soluğu Bebek Koru kahvesinde aldı. Oturduğu mekanda iki saat kalan iş adamı çıkışta ise gazetecilerin sorularını ayaküstü yanıtladı. Sevgilisi Petek Ertüre’nin hamile olduğu haberlerini teyit eden Ağaoğlu, gazetecilerin tekrar baba olacağını hatırlatmaları üzerine gülerek “Bu gidişle 10 tane çocuk yaparım” demesi herkesi güldürdü.

59 yaşında beşinci kez baba olmaya hazırlanan iş adamı, doğacak bebeği için henüz isim düşünmediğini de sözlerine ekleyip  “Ben biraz muhafazakar bir adamım ona göre bir isim bakarız” dedi. Gazetecilere gülerek poz veren ünlü iş adamı, “Petek hanımla evlenecek misiniz?” sorusunu ise “Bakarız kısmet” diye verdiği kısa cevapla geçiştirmeye çalıştı

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@