Emre Sırtkaya O Ses Türkiye şampiyonu oldu - Emre Sırtkaya Minnet Eylemem ve diğer şarkıları dinle

Emre Sırtkaya O Ses Türkiye'de şampiyon oldu, Emre Sırtkaya'nın şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. O Ses Türkiye'nin finali 3 Şubat'ta gerçekleştirildi. Yapılan final yarışmasında kazanan Gökhan ve Hakan'ın takımından Emre Sırtkaya oldu. Emre Sırtkaya

Medya 03.02.2016, 09:18
Emre Sırtkaya O Ses Türkiye şampiyonu oldu - Emre Sırtkaya Minnet Eylemem ve diğer şarkıları dinle

Emre Sırtkaya O Ses Türkiye'de şampiyon oldu, Emre Sırtkaya'nın şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye'nin finali 3 Şubat'ta gerçekleştirildi. Yapılan final yarışmasında kazanan Gökhan ve Hakan'ın takımından Emre Sırtkaya oldu. Emre Sırtkaya finalde sergilediği performansla büyük alkış alırken gecenin sonunda kazanan oldu. Finalde şampiyon olan Emre Sırtkaya, konuşmakta zorlanırken herkese teşekkür etti.

Hadise'nin yarışmacısı Aziz Kiraz ise ikinci oldu. Aziz de finalde gösterdiği performans ile büyük alkış topladı. Ancak sms oylaması sonunda kazanan Emre oldu.

Yarışmada birinci olan Emre Sırtkaya ödül olarak bir single ve araba ödülü verildi. 

Aziz 'Aman aman' dedi Hadise ağladı!
Hadise'nin yarışmacısı Aziz Kiraz sahnede 'Aman aman' şarkısını seslendirdi. Şarkı esnasında duygulanan Hadise yarışmacısını alkış yağmuruna tuttu. Hadise hasta olduğunu belirterek Aziz'e o benim artık kardeşim dedi. 
 
Tankurt yine stüdyoyu coşturdu
Ebru Gündeş'in yarışmacısı Tankurt Manas, ikinci performansı ile sahneye çıktı. 'Bu Benim Olayım' performansı ile stüdyoyu coşturan Tankurt'a jüride hareketleriyle eşlik etti. 

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@