Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları

Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul arasındaki reyting savaşı her hafta çarşamba günleri yaşanmaya devam ediyor. 21 Şubat Çarşamba reyting sonuçlarına göre kim zirveye yerleşti? İşte detaylar

Medya 22.02.2018, 10:20
Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları

Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanmaya başlamasıyla birlikte Diriliş Ertuğrul'la arasında müthiş bir reyting savaşı yaşanıyor. Fenomen dizi Diriliş'i 4 hafta boyunca reyting sonuçlarında geride bırakmayı başaran Sen Anlat Karadeniz'in bu hafta ne yapacağı merakla bekleniyordu.


Reytin Sonuçları belli oldu ve bu haftayı da Sen Anlat Karadeniz zirvede tamamladı. Diriliş Ertuğrul ile aynı saatte başlayan dizi 21,38'lik oranla 1. sıraya yerleşti. Fenomen dizi Diriliş ise 14,47 ile 2. sırada kaldı. Öte yandan yeni dizinin özetinin dahi 14,19 puan aldığı görüldü.

21 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI


Diriliş Ertuğrul 107. bölüm özeti ve yeni 108.bölüm fragmanı

Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı.Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı. Sultan, Ares’in itiraflarından sonra ne yapacak? Emir Saadeddin’e ne ceza verecek? Sultan, Emir Saadeddin’i idam edecek mi? Yoksa Emir Saadeddin kurtulmanın bir yolunu bulabilecek mi? Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Sultanın hatunu Mahperi ve Atabeği Altunaba, yaşananlar karşısında Ertuğrul’a ne yapacak? Ertuğrul, saray oyunlarını bertaraf edebilecek mi? Mahperi ve Altunaba’nın taht oyunlarına karşı nasıl mücadele edecek? Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa’yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa’ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti ve 6. bölüm fragmanı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Ahmet61 3 yıl önce
Tv de tek seyredilecek dizi DİRİLİŞ ERTUĞRUL...
Sen anlat karadenizi trabzona hiç yakıştıramıyorum. Çok saçma bi dizi...
Nihat 3 yıl önce
Normal,diriliş Ertuğrul şuan aynı muhteşem yüzyıl gibi bir dizi oldu,saray entrikaları seyirciyi geriyor ve diziden uzaklaştırıyor.
Kubra 3 yıl önce
Sen anlat karadeniz dizisi cooooooooooooooook guzel bir dizi severek izliyoruz senelerce devam etsin insAllah
muhammet 3 yıl önce
sen anlatma karadeniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@