banner491

Cem Yılmaz rekor kırdı

Yavuz Tugrul’un yazıp yönettiği "Av Mevsimi" filmi cuma günü gösterime girdi. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, oynadığı "Deli" lakaplı İdris karakteri oyunculuğunda önemli bir çıtayı aştı.Filmdeki en ilginç sahnelerden biri de İdris karakterinin (

Cem Yılmaz rekor kırdı

Yavuz Tugrul’un yazıp yönettiği "Av Mevsimi" filmi cuma günü gösterime girdi. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, oynadığı "Deli" lakaplı İdris karakteri oyunculuğunda önemli bir çıtayı aştı.

Filmdeki en ilginç sahnelerden biri de İdris karakterinin (Cem Yılmaz) seslendirdiği Kazım Koyuncu’nun albümüne de ismini veren "Hayde" parçasıydı.

Parçanın korsan olarak çekilmiş videoları internete düştü ve paylaşma rekorları kırma yolunda ilerliyor.

O SAHNE İÇİN İKİ AY PROVA YAPILDI

Yavuz Tugrul’un çekim notlarına göre Cem Yılmaz’ın söylediği o sahnenin provaları Zil zurna ritim grubu önderliğinde iki ay öncesinde boyunca yapıldı. Filmde kullanılan şarkı, tamamen yardımcı oyuncuların el, ayak seslerinden, nefeslerinden ve Cem Yılmaz’ın kendi sesinden meydana geldi. Sahnenin çekimi üç kamerayla yapıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 18:38

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
atmacatrabzon
atmacatrabzon - 9 yıl Önce

ilk defa dinliyorum bu türküyü cok güzelmis cem yilmaz sagolsun

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

iyi bir besteci bu söleri ve ritmi tribün şartlarına uyarlasın harika bir motivasyon sağlar.liverpolun asla yanlız yürümeyeceksin şarkısını düşünün tribüne aynı bı filmde yapıldığı gibi el ve ayak ritimleri kullanılarak üzerinede trabzonspor için sözleri oturttun mu al sana evladiyelik şarkı.değerlendirilmeli .

arakop
arakop - 9 yıl Önce

hayde eller havaya,daha ne bekleyisun,elun istanbuluna,bizda diyeum kayde

muzafferdagli
muzafferdagli - 9 yıl Önce

Kazım Koyuncu arkasında gerçekten güzel işler bıraktı..eminim ki kendisi var olsaydı güzel işlerine devam ederdi..güzel şarkılar verdi fakat sanıyorum biz bu güzel şarkıları ve yorumları taşımakta güçlük çekiyoruz..sadece ismini yad ederek geçiştiriyoruz belkide.. Cem Yılmaz gibi tanınan ünlülerin yaptığı söylediği herşey .. hapşırsa bile taklit edilecek bir durum alır. Lafım o ki güzel işleri bu gibi sosyal insanlarla yada daha farklı alanlarda güzelleştirip sanatın ve sanatçının hak ettiği yeri bulmasını ve paylaşılmasını diliyorum...Teşekkürler Cem Yılmaz

altuntastelfs
altuntastelfs - 9 yıl Önce

avniakerde ve deplasman maclarinda trabzonsporu desteklemede kullanalim harika olmus.

SIRADAKİ HABER

banner441