Berna Survivor'dan elenir elenmez bombaladı!

Survivor eleme gecesinde yarışmadan giden isim Berna Canbeldek oldu. Takım arkadaşları tarafınfan en çok oyu alan ve adı söylenen Berna, Survivor SMS sonuçlarına göre en düşük oyu aldı ve yarışmadan elendi. Acun Medya yarışmadan elenen Berna'nın iddialı a

Berna Survivor'dan elenir elenmez bombaladı!

Advertisement Advertisement

Survivor eleme gecesinde yarışmadan giden isim Berna Canbeldek oldu. Takım arkadaşları tarafınfan en çok oyu alan ve adı söylenen Berna, Survivor SMS sonuçlarına göre en düşük oyu aldı ve yarışmadan elendi. Acun Medya yarışmadan elenen Berna'nın iddialı açıklamalarını yayınladı.

'ÇOK ÜZÜLÜMÜŞTÜM'

Survivor'a ilk olarak Gönüllüler takımında başlayan Berna, buna çok üzüldüğünü itiraf etti. Berna, 'Eğer Ünlüler takımına geçmeseydin belki de yarışmadan şimdi elenmemiş olacaktım. Çünkü Gönüllüler'e bakımca Sahra ve Begüm'den başka güçlü kız yoktu. Ünlülere geçtiğim içn çok gerçekten çok üzülmüştüm.' dedi. 

 

Pascal'ın yokluğunu çok hissettim ama yalnız başıma devam etmem gerekiyordu. Pascal'ın gücünü hep içimde hissettim.

HAKAN'I SAMİMİ BULMADILAR

Hakan ilk başta Gönüllüler'deydi. Onlarla çok iyi anlaşıyormuş gibi davrandı ama Ünlüler'e geçince Gönüllüler'i sevmediği söyledi. Gönüllüler'de bunu farketti ve bu hareketleri o yüzden yaptılar. Hakan'ı samimi bulmadılar.

Sahra ile Dost Evi'nde konuşurken sohbet bir anda açıldı, samimiyetine güvendim ve barıştık. Bu beni de Sahra'yı da çok mutlu etti. Barıştıktan sonra geceleri daha rahat uyudum. Sürekli tartışmamım sebebi beni istedikleri gibi anlatmaları, iyi bir sey dediğimde hep kötüye çektiler. 

Benim gitmem çok etkilemeyebilir takımı ama oyun kaybedince beni ararlar. Ben takıma inanan, enerjik ve destek veren bir arkadaştım. Bunu görmek istemediler. Gerçekten Kıbrıs'ta Anıl ve Merve Aydın'ı görmek istiyorum.

BERNA SURVİVOR'A BÖYLE VEDA ETTİ!

Survivor All Star adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı ekrana kilitledi. Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları herkes için sürpriz oldu. Özellikle de SMS birincisi Merve Aydın çıkınca tüm dengeler değişti. Survivor All Star 'da bu hafta elemeye 4 kişi çıktı ve ünlüler SMS sonuçlarına göre elenen isim Berna Canbeldek oldu. 

Survivor All Star ünlüler takımı bu akşam ada konseyinde eleme heyecanı yaşandı. Survivor adasına veda eden ismi belirlemesi açısından ünlüler SMS sıralaması sonuçları büyük önem taşıyordu. Acunn Medya Survivor son SMS sıralamasını saat 23.00'da açıkladı. 

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI TAM LİSTE

1. Merve Aydın
2. Hakan Hatipoğlu
3.Seranay Aktay
4. Anıl Tetik
5. Berna Canbeldek
6. Doğukan Manço

SURVİVOR 'DA KİM ELENDİ?

Survivor All Star ada konseyinde Acun Ilıcalı 'nın açıkladığı ünlüler SMS sıralamasında haftanın birincisi herkesi şaşkına çevirdi. Ünlüler SMS sıralamasında hep sonuncu sırada yer alan Merve Aydın ilk kez Survivor 'da SMS birincisi oldu. Bu sonuç Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtıda hayli değiştirdi. Merve Aydın birinciliği açıklanınca ağladı ve konuşmakta güçlük geçti. 

Sonucu inanmakta güçlük çeken Merve Aydın elenmesi için bir isim verdi. Merve Aydın "İki isim var. Biri canım gibi sevdiğim kardeşim Anıl. Tabi ki onu söylemek istemiyorum o yüzden tek bir isim kalıyor. O da Serenay' dedi. 

SERENAY AKTAŞ NE SÖYLEDİ?

Serenay Aktaş ismi eleme adayı olarak söylenince "Hakkımda hayırlısı ne ise olsun. Burdaki kimse gitmek istemiyor. Ben her adımımı ailemi düşünerek atıyorum. Ben bunca zaman onlar için mücadele ettim. Bugün gitme adayı da benim gitmek istemiyorum. Annemi babamı mutlu etmek için Kıbrıs'a gitmeyi çok istiyorum" diyerek duygusal bir konuşma yaptı. 

DOĞUKAN MANÇO KİMİN ADINI VERDİ?

Doğukan Manço "Burda seçim şansım yok. Doğal olarak adını söyleyeceğim isim Anıl. Seçenek hakkım yok o yüzden konuşacak bir şeyim yok" diyerek elenmesini istediği ismi verdi. 

Bu durumda Survivor All Star 'da elenme için 4 aday belirlenmiş oldu. Bu isimler Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu , Berna ve Serenay Aktaş oldu. Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçlarına göre içlerinden biri adadan elendi. Bu isim ise ünlüler SMS sıralaması sonuçlarında en sonda yer alan Berna Canbeldek oldu.

ELENECEĞİNİ RÜYASINDA GÖRMÜŞ

Survivor All Star 'da bu hafta elenen Berna Canbeldek ağlayarak veda konuşmasını yaptı. Berna 'ödül alamadan eleneceğini' rüyasında gördüğünü belirtip şunları söyledi;

-"Konseyde adımı görünce içime bir his girdi. Berna sen gideceksin diye bir his. Geceleri uyuyamadım sürekli gideceğimi gördüm. Ödül göremeden gidemeyeceğimi görmüştüm gerçekten ödül göremeden gittim. Bugüne kadar çok istedim bir ödül görüp gitmek. Geçen yıl da hayalim oydu. Survivor All Star ile çok daha güzel şeyler görmek istedim. İyi yarıştığımı düşünüyordum ama yetmemiş. Şu an inanamıyorum ben gidiyorum".


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner204