7m


7m

hyundai

2 Torba Kömüre Oy Verdiler

Cihan Paçacı, MHP:Demek ki fındık fiyatı iyiymiş, terör problem değilmiş, milli kaynaklarımızın yabancılara satışında herhangi bir sıkıntı yokmuş, Cumhuriyet değerlerine yönelik kaygısı yokmuş vatandaşın.Özgür Çakmak, MHP'nin seçilemeyen adayı:Bu halka he

Medya 25.07.2007, 17:08 06.09.2018, 17:34
2 Torba Kömüre Oy Verdiler

Cihan Paçacı, MHP:

Demek ki fındık fiyatı iyiymiş, terör problem değilmiş, milli kaynaklarımızın yabancılara satışında herhangi bir sıkıntı yokmuş, Cumhuriyet değerlerine yönelik kaygısı yokmuş vatandaşın.

Özgür Çakmak, MHP'nin seçilemeyen adayı:

Bu halka her şey layık. İhanete göz yumdu. Bu halkla yola çıkılmaz. Halkımız maalesef küçük paralara satıldı. Şehidine ihanet eden bir halkla karşı karşıyayız.

Onur Öymen, CHP:

Halk bu kadar sıkıntı çekerken iktidar partisi oylarını artırabiliyorsa bunda rasyonel olmayan bazı sebepler aramak gerekir.

Erdal Atabek, Cumhuriyet yazarı:

Seçmenin kaçta kaçı gerçekte aklını kullanabiliyor? Kaçı 'özgür iradesi'yle hareket ediyor? Kaçı 'öngörüye' sahip?

Bekir Coşkun, Hürriyet yazarı:

Demek iki kişiden biri AKP'li. Neden insanlar AKP'ye oy vereceklerini-verdiklerini gizlerler?

Cüneyt Arcayürek, Cumhuriyet yazarı:

Çoğunluğun, laiklik karşıtı, ulusal yararlara sahip çıkmayan, teslimiyetçi bir partiyi ve iki torba kömür ve 300 milyona onun ağzı bozuk liderini yeğleyeceğini hesap edemedik...

Hasan Pulur, Milliyet yazarı:

Bravo aziz milletime... Demek laiklikten yana korku yokmuş... 'Şeyini şey ettiğimin şeyi' diyene katlanmadınız mı? Daha nelere katlanacaksınız, hele bekleyin!..


Yorumlar (2)
USTAD 15 yıl önce
Yazar müsvetteleri siz kim oluyorsunuzki halkin oyuna saygi göstermiyorsunuz bu halk geri zekalimi öyle isteyen kandirsin eger bir aptallik varsa sizin gibilerdedir haddinizi bilin bu halk kararini vermistir ve cok bilincli sekilde vermistir cünki gercekleri görmüstür yapilan oyunlari, bugüne kadar Türkiyeyi soyanlari iyi ezberlemistir siz kimin yazarisiniz bu halk kabahatli dogrudur sizin gibileri okudugu icin sizi yazar yerine koydugu icin,ama bu halk bu küstahliginizinda cezasini verecektir herkes haddini bilsin artik.
turgayduzgun 15 yıl önce
Allah allah.. Bunlarda kim ki, vatandaşa, secmene hakaret ediyorlar. Kendileri kime oy verdi. Çokmu akıllılar. Mubarekler akıl fışkırıyor...Millet demokrasi cercevesinde, özgürce oy verme hakkını kullandı ve dilediğine oy verdi. AKp, MHP, CHP .... ne fark eder oy verdi işte. Sizi çokmu dert aldı. Saygılı olmayı ne zaman öğreneceksiniz acaba?


Gelişmelerden Haberdar Olun

@