7m


7m

hyundai

Ünlü şarkıcı garsonluk yapıyor!

Zeynep Casalini garsonluk yapıyor...

Magazin 25.07.2018, 11:45
Ünlü şarkıcı garsonluk yapıyor!

Bodrum’da yaşamını sürdüren ünlü sanatçı Zeynep Casalini, kızı Ceren Sarp ile birlikte açtığı vegan restoranda yemek pişirip, garsonluk yapıyor. Restorana gelen müşteriler ise Casalini’yi elinde sipariş fişiyle garsonluk yaparken görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 

Uzun yıllar eski eşi Tahsin Berk ile beraber restoran işleten Zeynep Casalini, ayrıldıktan sonrada restoran işini bırakmadı. Müzik hayatına devam eden Casalini boş vakitlerinde ise yeni açtığı vegan restoranında bir yandan yemek pişirip, bir yandan ise garsonluk yapıyor. Konsere gittiği günler de tiyatro oyuncusu olan 27 yaşındaki kızı Ceren Sarp restoranla ilgileniyor.

ŞARKI SÖYLÜYOR, GARSONLUK YAPIYOR!

Yıllardır vejetaryen olan Zeynep Casalini geçtiğimiz yıllarda bir karar alarak vegan olmuştu. Kızı Ceren’i de vegan yapan Casalini birlikte açtıkları kafe, restoranda vegan olmanın yollarını da insanlara anlatıyor. Oyunculuk yapan kızı Ceren ise restoranın her işi ile ilgileniyor. Market alışverişinden aşçılığa, garsonluktan bulaşıkçılığa kadar tüm restoranın yükünü taşıyan Ceren annesiyle birlikte çalışmaktan oldukça memnun.


Yorumlar (3)
Ahmet Kücük 4 yıl önce
Ünlü olsa Ben tanirdim
tc61 4 yıl önce
aynen bende tanirdim;)))
MUSTAFA 4 yıl önce
KESİNLİKLE ÇIKARAMADIM

Gelişmelerden Haberdar Olun

@