7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Survivor Reşat Temel oldu

Sümela'nın Şifresi Temel ve Moskova'nın Şifresi Temel'in ardından Vatikan'ın Şifresi Temel filminin İstanbul çekimleri tamamlandı. Temel'i ise Survivor'da başarılar sergileyen Reşat Hacıahmetoğlu canlandıracak.

Magazin 12.06.2022, 13:20
Survivor Reşat Temel oldu

Hayli ses getiren, çok sevilen “Sümela’nın Şifresi Temel” ve “Moskova’nın Şifresi Temel” filmlerinin son halkası Vavikan'ın Şifresi Temel filminin İstanbul çekimleri tamamlandı. Çekimleri Trabzon’da devam eden film, oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Vakitan’ın Şifresi Temel sıkı bir macera ve bol kahkaha vaat ediyor.

Karadeniz’in simge delikanlısı Temel yeni macerasıyla yakında sinemalarda!


Çekimleri İstanbul’da başlayan, Trabzon’da devam eden filmin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Zeynep Eronat, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Salih Kalyon, Ömür Arpacı, Meral Çetinkaya, Zerrin Sümer, Osman Kot, Naşit Özcan, Aslı Altaylar, Alp Öyken, Hilmi Özçelik, Levent Sülün gibi birbirinden değerli ve deneyimli oyuncular rol alıyor. Filmde Temel rolünü 2021 Survivor yarışmasının gönüllerde taht kuran ismi, internet fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu üstlenirken, filmde Temel’in aşık olduğu Buğlem karakterine Çok Güzel Hareketler 2’nin sevilen ismi Eda Nur Hancı hayat veriyor. Ayrıca filmde sürpriz isimler konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Filmin yönetmenliğini Okan Ege Ergüven, yapımcığını ESER film, Burhan Asaf Şafak üstleniyor.

Filmde sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan Temel’in heyecanlı ve hayli komik macerası anlatılıyor. Bakalım Temel, Buğlem’in babası Mustafa’yı kızını vermeye ikna edip aşkına kavuşabilecek mi? “Vatikan’ın Şifresi Temel”, yılın en iddialı yerli yapımlarından biri olmaya aday.


Yorumlar (2)
Murat Sancak 2 ay önce
Bu cocuk halen yaşıyor mu boş boş işler Bundan sanatçı filmci olmaz gitsin 30 saniyelik içerikler çeksin son cirpinislari
murat sancak a 2 ay önce
babannesi vefat edince, youtubeda video cekmeyi birakmisti. Adami tanimiyorsun kardesim, bende tanimiyorum ama. Unlu olmak istese, gider bilal hanci gibi mal mal islerle milyonlar kazanirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@