Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu gözaltına alındı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ünlenen Simge Brankoğlu gözaltına alındı

banner432

Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu, dün akşam saatlerinde İzmir Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

"İKİ YIL ÖNCE OLAN KAVGAYDI"

Barankoğlu, buradaki işlemlerinin ardından Ödemiş Adliyesi'ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı'na ifade veren Barankoğlu, daha sonra serbest bırakıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Barankoğlu, şunları söyledi: "Bundan iki yıl önce meydana gelen bir kavgaya karışmıştım, bu yüzden hakkımda dava açılmıştı. Daha sonra karşı tarafla oturup uzlaştık ve dava kapanmıştı. İki yıl önce, olan bir kavgaydı. İki yıl sonra neden bir daha yeniden tekrar dava açıldı, anlamış değilim.

"NOTERDE İŞİM VARDI POLİS GELİP GÖTÜRDÜ"

Notere gittim, orada bir işim vardı. Bir süre sonra polis geldi. İfadem olduğunu söyleyerek beni polis merkezine götürdüler. Daha sonra nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı'na gittik. Savcılıkta ifademi verdim serbest bırakıldım."

Sosyal Medya Fenomeni Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı
ELEKTRONİK SİGARA REKLAMI YAPTIĞI İÇİN GÖZALTINA ALINMIŞTI

"Örümcek korktun mu, yılan korktun mu?" videosuyla sosyal medyaya damgasını vuran Simge Barankoğlu, daha önce de satışı yasak olan elektronik sigaraların reklamını yaptığı için gözaltına alınmıştı.

Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu gözaltına alındı!


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462