7m


7m

hyundai

Sinem ve Yusuf dünya evine girdi

Sinem ve Yusuf çifti muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Magazin 28.07.2020, 12:25 28.07.2020, 13:39
Sinem ve Yusuf dünya evine girdi

Avrasya Üniversitesi Kaşüstü Yerleşkesi tarihi bir ana ev sahipliği yaptı.

Sibel ve Sadık Razıoğlu ailesinin biricik kızları Sinem ile Nazmiye ve Adnan Yıldız’ın değerli oğlu Yusuf Yıldız MAS Organizasyon tarafından düzenlenen dillere destan bir düğünle dünya evine girdiler.

Genç çiflerin nikanı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu kıyarken Trabzon milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız, Şar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ali Razıoğlu, Avrasya Üniversitesi Genel Koordinatörü Prof. Dr. İbrahim Özen ve Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi genç çiftlerin şahitleri oldu. Muhteşem gecenin sunuculuğunu ise Avrasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yavuz Özoran üstlendi. 

DAVUT GÜLOĞLU SÜRPRİZ YAPTI

Sürprizlerle dolu düğünde damadın babası Trabzon’un sevilen iş adamı Adnan Yıldız’ın kaleme aldığı şiiri Prof. Dr. Yavuz Özoran seslendirdi. Şiir büyük alkış aldı.

Nikahın ardından Trabzon’un sevilen sanatçısı Ergün ve Trabzon Şehir  Orkestrası müzikleriyle geceye renk katarken davetliler arasındaki ünlü sanatçı Rizeli Davut Güloğlu sahne alarak misafirlere sürpriz yaptı. 

Sinem ve Yusuf dünya evine girdi

Sinem ve Yusuf dünya evine girdi


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@