Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümü neden yayınlanmadı?

Sen Anlat Karadeniz’in 37. Bölümü neden yayınlanmadı? Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Magazin 02.01.2019, 21:06 02.01.2019, 21:09
Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümü neden yayınlanmadı?

Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölüm neden yayınlanmıyor? sorusunun yanıtı merak edilirken edinilen bilgilere göre TRT haricindeki tüm kanallarda dizilerin 2-3 hafta boyunca yayınlanmayacağı belirtildi

Edinilen bilgilere göre yılbaşı haftasının girişiyle reklam gelirlerindeki düşüş nedeniyle yapımcı ve kanalların bu kararı aldıkları ifade edildi

Sen Anlat Karadeniz’in son bölümde neler olmuştu?

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 36. bölümüyle ekranlara geldi. Trabzon'da çekimleri devam eden dizi yine nefes kesti. Sen Anlat Karadeniz'in 37. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. 

Sen Anlat Karadeniz 36. bölüm özeti

Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?

Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm özeti

Kadınlar Vedat'ı kaçırırlar. Zafer naraları atarken karşılarına polis çıkması her şeyi değiştirir. Kadınlar bu işten nasıl sıyrılacaklar? Nefes Lezzetler'in kurulduğunu öğrenen Saniye, oğullarının karşısına dikilir. Analarıyla yüzleşen Tahir, Murat ve Fatih için Kaleli Konağı'nın kapıları kapanır. Vedat'ı öldürmeye karar veren Mercan herkesten gizli harekete geçer. Boynundaki ilmekle Vedat, şimdi Mercan'ın konumuna düşer.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@