7m

Çapkınoğlu

Şampanyayı beğenmeyince bakın ne yaptı

Demet Akalın sahnede yaptığı hareket ile tepki çekti. Tepkiler dağ gibi büyüyünce twitterdan işin gerçeğini açıkladı.

Magazin 02.08.2022, 09:36 02.08.2022, 09:44
Şampanyayı beğenmeyince bakın ne yaptı

Son dönemde girdiği polemiklerle ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren Demet Akalın sahnede yaptığı hareketle tepki çekti. Demet Akalın, sahne aldığı mekanda gönderilen şampanyayı beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. Akalın bununla da kalmadı bir de garsonu azarladı. Yaşananlar sonrası tepki çeken Akalın sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Akalın tepkilerin odağı olunca bakın ne açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medyanın gündemine hızlı giriş yaptı. Son dönemde Survivor yorumlarıyla gündeme gelen Akalın sahne aldığı mekanda şoke eden bir harekete imza attı.

Akalın sahne aldığı mekanda şarkı söylerken kendisine şampanya gönderildi. Şarkısını söylediği sırada kendisine gönderilen şampanyayı içen Akalın, beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü.

Yaptığı hareketten sonra garsona "Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek bir de sitemde bulundu. Akalın'ın davranışı sosyal medya kullanıcıların tepkisini çekti.

"SAYGISIZLIK" YORUMLARI YAĞDI

Demet Akalın'ın yaptığını görenler "Kendine yakışanı yapmış", "Saygısızlık", "Garsona böyle yapan evde bişey beğenmeyince yardımcılarına neler yapıyordur" diyerek tepki gösterdi.

Akalın Twitter'ın da en çok konuşulanlar listesine girdi.

DEMET AKALIN BAKIN NE DEDİ
Bodrum’da sahne aldığı mekanda, kendisine gönderilen şampanyayı beğenmeyen ve şampanyayı personel şefinin kafasından aşağıya döken Demet Akalın Şimdi Duyduk’a konuştu.

Akalın, görüntüler için; "Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gecede personel şefinin kendisi dök, dök diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşterilerde şampanyaları zaten, garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri" dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@