“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

Öykü Gürman nam-ı diğer Asiye, KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu

Magazin 02.11.2019, 13:53 02.11.2019, 13:56
“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin sevimli, eli maşalı, cilveli gelini Öykü Gürman nam-ı diğer Asiye, KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Gün boyu aşırı yağan yağmura rağmen salonu dolduran binlerce izleyiciye muhteşem bir konser veren Gürman, sahnede zaman zaman Asiye de oldu.

AK Parti Trabzon eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu da konseri izleyenler arasında yer aldı. 

“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden olan ve aynı zamanda oyunculukta da bir hayli iddialı olduğunu gösteren Öykü Gürman, Trabzon’da sevenleri ile bir araya geldi. Sahnede adeta bir gelini andıran Gürman kıyafeti ile göz doldurdu, sesi ve yorumuyla büyük alkış aldı. 

Trabzon’da önemli organizasyonlara imza atan Dila Su Organizasyonun düzenlediği gecede birbirinden güzel şarkılar ve türküler seslendiren güzel sanatçı, dizide seslendirdiği eserlere de yer verdi. 

“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

Zaman zaman Asiye kılığına da giren Öykü Gürman esprileriyle güldürürken, şarkılarıyla da mest etti. Salonu dolduran izleyicilerde hemen hemen tüm şarkılara eşlik ederken ortaya muhteşem bir koro çıkmış oldu. 

“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

2012 yılından beri çeşitli sanatçıları Trabzonlularla buluşturan Organizasyon sahibi Ahmet Armutçu “Çok güzel bir program oldu. Bu yağmura rağmen salonu doldurdular ve bizi yalnız bırakmadılar. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Bir Trabzonlu olarak sanat ve kültür şehri Trabzon’umuza bu anlamda hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğiz” dedi. 

“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturdu

“Oy Asiyem Oy” Trabzonluları coşturduTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@