Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!

Karadenizli sanatçı Apolas Lermi, önce Kerimcan Durmaz'a, sonra da Trabzon halkına yüklendi.

Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!
banner432

HABER61 - HABER SERVİSİ

Trabzonlu sanatçı Apolas Lermi sosyal medya üzerinden Kerimcan Durmaz'a ve hemşerilerine tepki gösterdi.

Kerimcan Durmaz'ın uygunsuz videosunun gündeme gelmesine değinen Lermi, "Trabzon şehrinde Kerimcan konserlerinde kapıda kuyruk ve izdiham olduğunu biliyor muydunuz? Türkiye'nin kalesiyiz diye övünen şehir... Bizi dışlayan yöneticilere ve hemşerilerimize Kerimcan'la iyi eğlenceler. Aradıkları 'sanatçıyı' bulmuşlar.. Bize Her Yer Kerimcan!" notuyla paylaştığı tweet vatandaşlardan tepki alırken; ardından şu ifadeleri kullandı:

"Sadece Trabzon değil; farklı şehirlerde ve Avrupa'da da böyle... Biz çocuklarımıza kültür, sanat ve doğa sevgisinden bahsederken türlü iftiralarla karşımıza engel koyanlar, bugün Kerimcanları yaratan kişilerdir. Yarın sizin çocuğunuz da bir Ahmetcan ya da Mehmetcan olabilir. Topu dışarıdan gelen öğrencilerin üzerine atıp kendimizi temizleyemeyiz. O öğrenciler de bizim çocuklarımız. Türkiye'nin her yerinden şehrimize renk getiren misafirlerimiz.. Dost acı söyler arkadaşlar. İçinizde beni anlayan güzel insanların olduğunu biliyorum. Saygılarla... Sosyal ve fikirsel duruşumu birazcık anlayanlar cinsel tercihlere ve kişisel özgürlüklere ne kadar saygılı olduğumu bilirler.. Konumuz bu değil.. Ama ben de sizin gibi eleştirme ve tartışma hakkına sahibim..."

Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!

Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!

Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!

Karadenizli sanatçıdan 'Kerimcan Durmaz' tepkisi!

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 14:55

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zagene
zagene - 2 hafta Önce

Apolas adamın hasıdır.Dünya görüşü bazılarını rahatsız etse de doğruları söylüyor.

haklısın
haklısın - 2 hafta Önce

konu cinsel tercih değil.. edepsizce davranmaları ve buna prim veren bir halk.

Metin köse
Metin köse - 2 hafta Önce

Ah Apolos lermi kardeşim nerde o eski Trabzon,akparti zihniyeti Trabzonun bütün değerlerini yok etti

DUMANOĞLU
DUMANOĞLU - 2 hafta Önce

APOLAS MEMLEKETİNDE ÖTEKİLEŞTİRİLDİĞİNE VURGU YAPMAK İSTEMİŞTİR. İLK PAYLAŞIMINDA VE SONRASINDA CİNSİYETÇİ BİR İFADE YOKTUR. AMA ÖYLESİ YOZ BİR KARAKTER İÇİN DE OLABİLDİĞİNCE YERİNDE ELEŞTİRİ HAKKINI KULLANMIŞTIR. TRABZONU HAYBECİLERİN HAYAT GÖRÜŞÜYLE ALGILAMAMAK İÇİN APOLASLARIN SAFINDA OLUN... HERKESE SELAM...

apolas haklı
apolas haklı - 2 hafta Önce

bu işlerin suyu çıktı. eleştirince ya homofobik oluyorsun ya da cinsiyetçi. oysa ortada bir cinsiyetçi varsa o da kerimcan ve onu meşhur edenler olabilir. bana kerimcan dediğiniz zaman aklıma eşcinsel olmasından başka hiçbirşey gelmiyor. sebebi bu kişinin hiçbir ün getirici ya da beceri-beğeni-yetenek kategorsininde özelliğe sahip olmaması. ne iş yaptığı hakkında en ufak fikrim yok, neden meşhur olduğu hakkında en ufak bilgim yok. sırf farklı ünlü mü olunur? bence bu kişiye ün getiren tek şey eşcinsellik ve bu durumda cinsiyetçi ben değil bizzat kendi olur.

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Kerimcan’ı hiç sevmem Yaptiği şeyde terbiyesizce cinsel tercihi falan umrumda değil Ama birisi bana kerimcan dese Türk derim biriside bana apolas lermi dese o ne derim ! Apolas nedir Lermi nedir ? yani birine bir şey derken önce kendine bakmak lazim Abdullah bey

SIRADAKİ HABER

banner393