alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Hülya Avşar siyasete mi giriyor?

Tanju Çolak itirafı ile olay yaratan Hülya Avşar, bu kez de "Bir gün siyasete katılır mısınız?" sorusuna verdiği cevapla bombayı patlattı.

Magazin 14.11.2021, 18:33
Hülya Avşar siyasete mi giriyor?

Sanatçı Hülya Avşar, Darülaceze'nin hizmet ve projelerini tanıtmak üzere düzenlenen 12. Darülaceze Buluşmaları'na onur konuğu olarak katıldı.

Darülaceze'de düzenlenen etkinlikte konuşan Avşar, bir soru üzerine siyasete atılmayı son birkaç yıla kadar hiç düşünmediğini belirterek, "Son birkaç yıldır bütün sanatçılar, iş insanları o kadar siyasetin içine girdi ki... Dolayısıyla siyasi konular evin problemleri gibi olmaya başladı. Her gün haber kanallarında ne olmuş ne bitmiş diye takip etmekten kendinizi siyasetçi gibi görmeye başlıyorsunuz. O zaman söylemek istediğiniz bir şeyler oluşuyor. Benim de söylemek istediğim çok şey var ama biraz daha yaşımızı aldıktan sonra düşünülebilir" yanıtını verdi.

Avşar, Darülaceze'de olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Burada o kadar güzel şeyler anlatıldı ki ben aslında kızım Zehra'yı yan gözle izledim. Ailenin değeri hususunda herkes çok güzel şeyler anlattı. Yaşlılarımızla konuştuğumuz zaman çok şey öğreniyoruz. Burada en çok altı çizilen konu ailenin önemi oldu. O yüzden de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

"Arkanıza dönüp baktığınızda sizi seven, sırtınızı yaslayacağınız bir aileniz olması büyük bir nimet" diyen Avşar, siyasi çekişmelerden uzak bir şekilde bu tür kurumlara destek vermek gerektiğini söyledi.

Hayatın gerçeklerini görmek adına Darülaceze'nin çok önemli bir yer olduğuna vurgu yapan Avşar, "Bundan sonra Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci Bey ne zaman ararsa elimden gelen her şeyi seve seve yapacağıma emin olun. Çocuklar ailelerinden gördüklerini yapıyorlar. Aileler yaşlılarına kendileri bakarsa çocuklar bunu gördükçe yapacaklar. Çocukları suçlamamak lazım. Benim de bu konuda son derece vicdanım rahat. Vicdan rahatlığı o kadar güzel bir özgürlük ki herkese tavsiye ederim" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@