7m


7m

hyundai

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşandı

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, 8 yıllık evliliklerini noktaladı. Çift, anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin 18.03.2022, 13:49
Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşandı

Magazin dünyasından bir boşanma haberi daha geldi. 2014 yılında hayatlarını birleştiren Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel yollarını ayırdı.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Haklarında uzun süredir ayrılık dedikoduları çıkan çift, Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandı. Alkan ve Görgüzel, birbirlerinden hiçbir şey talep etmedi. Görgüzel, Alkan ile yaşadığı Zekeriyaköy'deki evlerinden taşınarak Etiler'e yerleşmişti.

"KONUŞMAK İSTEMİYORUM"

Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, "Şu anda bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız." demişti.

"BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜK"

Görgüzel daha önce de şunları söylemişti:

Pandemi döneminde Hamdi ile tartışmalar yaşadık. Sürekli yan yanaydık. Biliyorsunuz birçok evlilik bitti pandemide, aynı şekilde bekar olanlar da evlendi. Koronavirüs pandemisi sürecinde Hamdi bana taktı. Telefona bakmama takıyor, Yemek yapıyorum takıyor, yapmıyorum takıyor… Bu süreçte saçma kavgalar yaptık. Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük.

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşandı


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@