Boşanmanın ardından Tuğba Özay' dan 'nafaka' açıklaması!

Özay, bir sosyal medya kullanıcısının 'Nafaka haberini göremedim' yorumuna yanıt verdi

Boşanmanın ardından Tuğba Özay' dan 'nafaka' açıklaması!
banner432

Manken Tuğba Özay, İtalyan eşi Ludovic Fattizzo'dan anlaşmalı olarak boşandı. Bakırköy 12. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Tuğba Özay ve Ludovic Fattizzo katıldı. 10 dakika süren duruşmada taraflar anlaşmalı olarak boşandı.

Duruşmanın ardından gazetecilerin soruları üzerine Tuğba Özay, "Evet boşandık. Zaten bir süredir devam ediyordu. Sonrasında bir takım işlemlerin olması için ara verilmişti. 10 sene önce bugün balayına gittik. 10 sene sonra bugün boşandık, hayat. Her zaman sevgiyle ve saygıyla anacağım bir insan. Benim için çok değerli bir insan. Bizim tek sorunumuz zaten iki ülke arasında yaşamaktı. Ama hayırlısı... Artık herkesin kendi yolu. Teşekkür ediyorum" dedi.

Ludovic Fattizzo'nun avukatı Şükrü Sedat Vargılı da müvekkilinin Türkiye'yi çok sevdiğini belirterek, "Tek sıkıntı bir arada olmamaları. Çünkü Kendisi İtalya'da yaşıyor, Tuğba Hanım Türkiye'de... Yoksa aralarında herhangi bir sıkıntı yok. Tuğba Hanım'la da zaten ilişkilerine çok iyi bir dost olarak devam edecekler. Herhangi bir talepleri olmadı her ikisinin de" ifadelerini kullandı.

Çıkan haberlerin ardından Tuğba Özay, bir sosyal medya kullanıcısının "Nafaka haberini göremedim" yorumuna şu yanıtı verdi:

Göremezsiniz, çünkü bir erkeğin gücüne, parasına vs ihtiyacı olanlardan değiliz çok şükür. Var bizim gibi kadınlar! Güçlü, karakterli, kimseye eyvallah etmeden, kendi kazancıyla yetinen! Saygılar...

Çiftin nikah törenine, Zlatan Ibrahimović ve Patrick Vieira gibi dünyaca ünlü futbolcular katılmıştı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426