7m

7m

hyundai

Agnes Sokolowska hayatını kaybetti

Polonyalı ünlü model Agnes Sokolowska, 31 yaşında hayatını kaybetti.

Magazin 02.02.2022, 22:39
Agnes Sokolowska hayatını kaybetti

Ülkesi Polonya'da Vogue, Harper's Bazaar gibi dergilere kapak olan ünlü model Agnes Sokolowska'dan acı haber geldi.

 Saint Laurent ve Givenchy gibi markalarla da çalışan Sokolowska'nın ölüm nedeni açıklanmadı. Ünlü modelin bir süredir bir hastalıkla mücadele ettiği biliniyordu, ancak detay verilmiyordu.

DJ Toby DEE mesajından Agnes'ın ilham kaynağı olmaya devam edeceğini belirtirken "Benzersiz bir kariyere sahipti ve dünyayı değiştirmeye çalışıyordu" diye yazdı.

Agnes Sokolowska hayatını kaybetti

Ünlü modelin ajansı Modelwerk ise "Kalbimiz kırıldı, kelimeler acıyı tarif edemez. Sevgili Agnes Sokolowska daha iyi bir yere taşındı. En iyi arkadaşımızdın seni çok özleyeceğiz. Kalbimizde her zaman özel bir yerin olacak. Seni şimdiden özledik, huzur içinde uyu" mesajı yayınladı.

AGNES SOKOLOWSKA KİMDİR?

18 Kasım 1990'da Hamburg'da dünyaya gelen Agnes Sokolowska model olarak kariyer yaptı. Dünyaca ünlü dergilere kapak olmayı başardı. Ülkesi Polonya'nın yanı sıra Romanya, Ukrayna, Hırvatistan, Tayland, Portekiz, Meksika ve ABD'de de tanındı. Birçok ünlü markayla çalıştı. 2016 yılında New York Moda Haftası'nda podyuma çıktı. Burada Alexander Wang'ın kreasyonunu sergiledi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@