banner491

"Liverpool uyuma Uğurcan'a sahip çık"

Trabzonspor’un altyapısından yetişen Uğurcan Çakır performansı ile parmak ısırtıyor.

Bordo-mavili forma altında yıldızlaşmaya devam eden Uğurcan Çakır, Alanyaspor maçındaki performansıyla da göz doldurdu. Trabzonspor'un Alanyaspor karşısındaki performansı hakkında değerlendirmelerde bulunan Ali Ece, Uğurcan'dan övgüyle bahsetti.

Spor yorumcusu Ali Ece, "Kaleci Uğurcan bir pozisyon dışında müthiş kurtarışlar yaptı. Uğurcan, illa ki bir takıma gidecekse Liverpool'a gitsin. Liverpool uyuma Uğurcan'a sahip çık" dedi!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bay beyin
Bay beyin - 3 hafta Önce

Bazı mallar nasıl maç izliyor fenerlimisiniz bu sayfayı terk edin Uğurcan a kendi arkadaşı çarpıyor top elinden düşüyor bu çocukları yerden yere vurduğuz yeter ya bu takıma sahip olun yada yorumlarınızıda alın yol alın

Oktay
Oktay - 4 hafta Önce

Uğurcan sahipsiz mi?Kim bu Adamlara yetki vermiş?bizim Futbolcularımızı Transfer ediyor,Fikir beyan ediyor?Gidin kendi çöplüğünüzde ötün.Sanki Uğurcan sokağa atılmış Cemişgezeksporun Futbolcusu.Haber61 sizde ayıp ediyorsunuz,bu Istanbul yalamalarının haberini ben Trabzon sayfalarında görmek istemiyorum.Iyliğimizi de konuşsalar istemiyorum kardeşim.Bunların ne mal olduğunu Yıllar dır görüyoruz.

Yahya
Yahya - 4 hafta Önce

Alanya maçında elınden kaçırdı, Başakşehir maçında zamanlama hatası yapıp penaltıya sebep verdi orası Liverpool böyle bariz hatalar yapamazssın. Örnek Loris Karius Real Madrid maçında çok buyuk hAta yaptı şuan Beşiktaşta oynuyor.

Siliyman
Siliyman - 4 hafta Önce

Öyle bir milletizki bir an gelir kendimizi yerin dibinde, bir an gelir dev aynasinda görürüz.bir galibiyetle dünyanin en büyügü,bir maglubiyetle dünyanin en kötüsü..iki kurtarisla da dünyanin en iyisi olduk bir anda..cocukkarimizi rahat birakin da gelissinler

yasar
yasar - 4 hafta Önce

Uğurcan kötüye gidiyor, dün az kalsın bir çuval inciri berbat ediyordu. (sivas maçında - başakşehir maçında yaktı bizi. )

araklıhasan
araklıhasan - 4 hafta Önce

uğurcan dün novaka teşekkür etsin. iyi kaleci ama çok eksiği var , liverpol filan daha erken

Murat
Murat - 4 hafta Önce

Ben hayay6mda senin kadar bilgisiz birini görmedim... Bizim senin kadar mal taraftarımız olduğu sürece biz şampiyon olamayız... Ali Ece kim, futbol bilgisi ne kadar istersen bir araştır.. Ama sen istersen bizi Trabzonsporu tutma.. Görmek istemiyormuş.. Senin gibi taraftarı bizde görmek istemiyoruz...

Murat kayıkçı
Murat kayıkçı - 4 hafta Önce

Çok mu heveslisiniz Uğurcan ı göndermeye. Niye gidiyormuş Liverpool a yada başka bi takıma. Gitmesin bi yere


banner441

banner472