Korona önlemi nedeniyle alınmadığı hastaneyi bastı

Kocaeli'nde korona önlemleri nedeniyle alınmadığı hastaneyi arkadaşlarıyla bastı

Kocaeli 18.08.2020, 17:45 18.08.2020, 18:06

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, özel hastaneye rahatsız olan eşiyle birlikte giden E.Y., pandemi kuralları nedeniyle refakatçi alınmadığının söylenmesi üzerine olay çıkardı. E.Y. ve beraberindeki kalabalık, metal sopalarla görevlilere saldırdı. Olayda 1 özel güvenlik görevlisi omzundan yaralanırken, hastanenin başhekiminin burnu kırıldı.

Olay, dün öğle saatlerinde Körfez Güney Mahallesi'nde bulunan özel hastanede meydana geldi. Rahatsız olan eşiyle birlikte hastaneye gelen E.Y., görevliler tarafından pandemi kuralları gereği hastane içerisine hasta dışında kimsenin alınmadığı konusunda uyarıldı. Bunun üzerine E.Y., hastaneden ayrıldı. Eşinin tedavisinin tamamlanmasının ardından, yaklaşık 2 saat sonra hastaneye dönen E.Y. ve yanındaki kalabalık grup, ellerindeki metal sopalarla görevlilere saldırmaya başladı.

Olayı görerek araya giren özel güvenlik görevlisi Ali Terzioğlu'nun aldığı darbelerden dolayı omzu çıktı. Kavgayı ayırmaya çalışan hastanenin başhekimi Opr. Dr. Ufuk Şenel'in ise burnu kırıldı. Saldırganlar olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (4)
OFLU TÜRK 3 ay önce
CEZALAR ARTIRILMALI KESİNLİKLE HAPİS CEZASI VERİLMELİ.
Doktor TS 3 ay önce
Kesinlikle haklısın da el elin eşeğini türkü çağırarak ararmış. Maalesef hakim ve savcılarımızın olaya yaklaşımı bu şekilde. Hele bir grup babayiğit demir ve sopalarla adliyeyi bassınlar bakalım neler oluyor..
ASDASD 3 ay önce
ÖZEL GÜVENLİK YASASINDA MEMUR SAYILIR GÖREVİ BAŞINDA MUKAVEMET CEZA ZAEN POLİSE SLADIRMIŞ GİBİ HUKUKTA YERİ VAR
!! 3 ay önce
Pandemiden sonra hastanelerde keyfi uygulamalar arttı. Bu olayları daha sık görürürz. Doktorlar canını çok düşünüyorsa istifa etsin çalışmasınlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@