banner491

Karaman fırçaladı Yusuf Yazıcı sitem etti!

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı ve bazı genç oyuncular ekstra antrenman yaparken, teknik heyet yarın maç olduğunu hatırlattı.

Oyuncuların devam etmesi üzerine ise Ünal Karaman fırça attı. Yusuf Yazıcı ise, "Ekstra antrenman yapmazsak nasıl gelişeceğiz" şeklinde sitemde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan
Burhan - 5 ay Önce

Her şeyde bir fesatlık veya yanlış aramayın. Ünal Karaman bir hoca Diğerleri ise öğrencisidir. Öğrencilerini uyarıp sitem edebilir hatta kızabilir gayet normal. Öğrencide kendi içinde tepki göstere bilir bunlar olağan şeyler.

kubi
kubi - 5 ay Önce

normal bunlar futbolcuda konuşmus dile getirmiş hocada yeter hadi gelin demiş abartmayın yusufu taraftarın önüne atmayın

Hasan GÜLEÇ
Hasan GÜLEÇ - 5 ay Önce

hal hareketler bozulmuş, dil uzamış. bundan futbolcu olmaz. 20 ye değil ne verirlerse satın gitsin. ahlak. ahlak. ahlak.

HASAN GÜLEÇ
HASAN GÜLEÇ @Hasan GÜLEÇ - 5 ay Önce

O ZAMAN SEN OYNA YUSUFUN YERİNE.
ADAM HIRS YAPMIŞ HIRSLANMIŞ HOCA DA TEKNİK SAKATLIK OLMASIN DİYE ÇOK YÜKLENMİYOR.
SİZİN GİBİ SADECE KAHVEDE MAÇ İZLEYİP FUTBOLDAN ANLAMAYAN ADAMLARLA BU İŞ BURAYA KADAR GİDER.

paşaa
paşaa - 5 ay Önce

yusuf senin g.tün kalkmış oğlum. konuşman, mimiklerin, yürüyüşün bile değişmiş. sen kimsinki hocan bırak diycekte sitem edeceksin? ünal karamandan dahamı iyi biliyosun futbolu?? dün bir bugun iki dur bakalım senin yaşın kadar futbol kariyeri var o adamın saçma sapan hariketleri bırak. yarın maç var doğru söylüyor adam yarın maçta sallanırsan taraftar topa koyacak seni adam sana iyilik yapmış. madem okadar çalışma meraklısıydın tatilin son dakikasına kadar yaylada davar gibi yatıp menejerine transfer kovalatacağına gelip tesislerde çalışsaydında alkışlasaydık seni. şimdi çok çalışma meraklısı gibi yarın maç var bugun ekstra yapmaya çalışıyosun güya. akıllı ol akıllı. taraftar şişirdi seni ama sende ekstra şişmeye başladın akıllı ol. yeni bir barış memiş olma kafamıza.

bordo mavı
bordo mavı - 5 ay Önce

ey gidi yusuf ne oldun yaa bu hareketler falan yazık günah valla billa .. trip atıyosun ünal hocadan iyi biliyosun sanki. işni yap ukalalık değil

tursun
tursun - 5 ay Önce

yusufu satın abdüşü kovun parmağı atın ...bu olmadı

akif ersoy
akif ersoy - 5 ay Önce

yusuf geçen sene biraz iyi bir sezon geçirdi takımla ve parladı onu parlatan kulüpten hemen gitme moduna girip hem camiayı hemde gelecek nesile kötü örnek oluyor daha önce böylesini hiçbir trabzonlu futbolcu yapmadı seviyorum ama gerçek bu

Özgür ata
Özgür ata - 5 ay Önce

Ünal hocanın yaptığı gereksiz agresiflik. Bırak da çocuklar çalıssın da.


banner441

banner494