Kadınla Başlar Derneğinden anlamlı etkinlik

Kadınla Başlar Derneği Trabzon’da faaliyetlerini sürdürüyor.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy’un başkanlığını yaptığı ve Trabzon’da önemli işlere imza atan “Kadınla Başlar Derneği” Trabzon’un Düzköy İlçesinde bulunan Doğankaya İlk ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek onlara hediyeler verdi.

Okul Müdürü Aleettin Bekar, öğretmenler ve öğrenciler Dernek yönetimini karşılarken Başkan Hülya Ulusoy’a Çiçek verdiler. Okulu gezen dernek yönetimi okul hakkında Müdür Aleettin bekar’dan bilgi aldılar. Müdür Bekar Hülya Ulusoy’a bir plaket takdim etti.

Sonrasında sınıfları tek tek gezen dernek üyeleri öğrencilerle yakından ilgilenerek hediyeler verdiler. Okulda yapılan proje kapsamında kurulan tırmanma duvarına öğrencilerin ilgisi dikkat çekti.

Kadınla Başlar Derneği Başkanı Hülya Ulusoy Haber61’e yaptığı açıklamada, "Pırıl pırıl okul, öğretmenler ve çocuklar var. Bizim bütün amacımız üreten, çalışan kadınlara yardım edebilmek." dedi.

Haber61’e açıklamalarda bulunan Kadınla Başlar Derneği Başkan Yardımcısı Esra Özyazıcı, "Bizim derneğimizin amacı, Trabzonlu üreten kadınların birbiriyle tanışması, birbirleri ile alışveriş yaparak daha da güçlenmesi. Öncelik kadınlarımızın ve çocuklarımızın... Böylelikle ağımızı genişletmeyi amaçlıyoruz. Burada kadınlar çoğunlukta, kadınla başlar diyoruz ya hani..." şeklinde konuştu.

Doğankaya ilk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Tayfun Kök Haber61’e yaptığı açıklamada, "Okulumuzda 110 öğrencimiz var. Okulumuzun bölgesi, velilerimizin desteği, çocuklarımızın ilgisi var. Pek çok şey bir araya gelince çok iyi şeyler bir araya gelebiliyor. Herkese çok teşekkür ederim." dedi.

YORUM EKLE

banner472

banner441