banner556

Koronavirüs testi yapılan kadın ortalığı karıştırdı!: Ne koronası kardeşim!

Korona testi yapılmak istenen kadın prtalığı birbirine kattı "Ne koronası kardeşim! Başımıza bir de bu çıktı"

İstanbul 02.04.2020, 12:45 02.04.2020, 13:04

İstanbul Beylikdüzü'nde iddiaya göre ateşi yüksek çıkan bir kadın, kendisine test yapmak isteyen sağlık görevlilerine direndi. "Ne corona'sı kardeşim, başımıza bir de bu çıktı" diyerek bağıran kadının görüntüleri sosyal medyadan paylaşıldı.

Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntü iddiaya gören Beylikdüzü'nde kaydedildi. Sağlık görevlileri, rutin tarama sırasında ateşi yüksek çıkan bir kadına corana virüs testi yapmak istedi. Ancak duruma tepki gösteren kadın bir anda bağırmaya başladı.

Adeta çılgına dönen kadın, "Ne corana'sı kardeşim, başımıza bir de bu çıktı" diyerek sağlık görevlilerine karşı çıktı. "Ateşiniz yüksek, size test yapılacak" diyerek kadını sakinleştirmeye çalışan sağlık personelinin tavrı ise alkış topladı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntü, büyük tepki çekti.

Yorumlar (5)
rumuzyok 10 ay önce
Birisi test yapilmiyor diye doktor dover biri de test yapilacak diye cingar cikartir.Burasi Turkiye
yokyok 10 ay önce
Böylelerini hapis edeceksin eve dışardan da kapısını mühürlüyeceksin ki kendisi ne yaparsa yapsın yeterki dışardaki vatandaşa zarar vermesin.
EsEs 10 ay önce
Allah akıl fikir versin...
oguz 10 ay önce
tam dayaklik
OFLU 1 10 ay önce
Bu bayan kibi vurdum duymaz insanlardan sebeb bu kadar vakamız var ,sanki o torpilli Allah tarafından cahil insan bunların gözü kör daha dün değerli hocamızı (Prof Dr Cemil taşcioğlunu) kaybettik bunudamı görmedi o bayan ne korınası diyor cahil insan .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@