alexa metrics

banner560

banner572

İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı'nın sözlerine yanıt: İBB başkanının işi takım kurmak değil

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Böyle Seslendi: İBB Başkanının İşi Değil

İstanbul 04.02.2019, 23:41
İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı'nın sözlerine yanıt: İBB başkanının işi takım kurmak değil

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Başakşehir, benim büyükşehir belediye başkanlığı döneminde kurduğum bir takım." sözlerine yanıt verdi. İmamoğlu, "İBB başkanının işi futbol kulübü kurmak değil, 16 milyon insanın toplumsal spor bilincini geliştirmek olacaktır." dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ekşisözlük'ün soru-cevap etkinliğine katıldı. İmamoğlu, Başakşehir'le ilgili sorulara da yanıt verdi.

"İBB BAŞKANININ İŞİ FUTBOL KULÜBÜ KURMAK DEĞİL"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, belediyenin görevinin profesyonel kulüp kurmak olmadığını söyledi.

Ekşisözlük'ün soru-cevap etkinliğine katılan İmamoğlu, bir sözlük yazarının sorusuna, "İBB başkanının işi futbol kulübü kurmak değil; hele hele İstanbul'da iseniz gururla yanında olacağınız Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın yanında olmak. Ayrıca 16 milyon insanın toplumsal spor bilincini geliştirmek olacaktır" şeklinde yanıt verdi.

İmamoğlu, başka bir soruya verdiği yanıtta da "İstanbul'da yeniden bir kulüp kurup, ben o kulübün taraftarıyım demeyeceğim. Zaten 100 küsür yıldır kurulmuş Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi markaları var. Bu kent, üç kıymetli markasıyla dünyaya meydan okuyacak" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (2)
Lahza61 3 yıl önce
Yav bunların hepsi aynı al birini vur ötekine...orda markalarınla gurur duy sende..
Vasıf dede 3 yıl önce
Sen işine bak yaptığın heykelleri anlat boş konuşma

Gelişmelerden Haberdar Olun

@