7m


7m

hyundai

Trabzon Haber - Haber61

Son Dakika Trabzonspor Haber, Güncel Trabzon Haberleri

saral

Toyota

Hortum anı kameralara yansıdı
Hortum anı kameralara yansıdı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde meydana gelen hortum cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Trabzon’da İspanyol Salyangozu isyanı: Mücadele edemiyoruz
Trabzon’da İspanyol Salyangozu isyanı: Mücadele edemiyoruz

Trabzon’da bahçelere İspanyol Salyangozu dadandı.

Faciadan son anda kurtuldu
Faciadan son anda kurtuldu

Gümüşhane’de, Torul-Kürtün Karayolunda yamaçtan kopan kayalar yola düştü. Olay anında karayolunu kullanan bir sürücü otomobiliyle kayaların...

Bölgemizde acı olay aracıyla takla atarak hayatını kaybetti
Bölgemizde acı olay aracıyla takla atarak hayatını kaybetti

Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde viraja hızlı girip aracıyla takla atan kişi hayatını kaybetti.

Gez göledi tarım arazilerine can suyu oluyor
Gez göledi tarım arazilerine can suyu oluyor

Bayburt'a 14 kilometre uzaklıkta bulunan Gez köyünde sulama göledi tarım arazilerinin sulanmasında kullanılıyor.

Giresunspor'da yeniden Hakan Keleş
Giresunspor'da yeniden Hakan Keleş

Giresunspor’da 3. Hakan Keleş dönemi yaşanacak.

Trabzonspor’da altyapıda devrim! Ağaoğlu Avrupalı şirketi açıkladı
Trabzonspor’da altyapıda devrim! Ağaoğlu Avrupalı şirketi açıkladı

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu altyapı için Avrupa’dan 3 şirketle görüşüldüğünü açıkladı.

Düğün konvoyunda lastik yakan araç trafikten men edilidi
Düğün konvoyunda lastik yakan araç trafikten men edilidi

Gümüşhane'de düğün konvoyunda lastik yakan aracın sürücüsüne 15 bin lira ceza kesildi ve araç trafikten men edildi.

CHP'li Kaya TCDD'den net cevap istedi: " Erzincan-Trabzon demiryolu ne durumda?"
CHP'li Kaya TCDD'den net cevap istedi: " Erzincan-Trabzon demiryolu ne durumda?"

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, TBMM KİY Komisyonu görüşmelerinde Erzincan-Trabzon demir yolunu gündeme getirdi.

Ali sürmen: Ağaoğlu ve yönetimini ayakta alkışlıyorum
Ali sürmen: Ağaoğlu ve yönetimini ayakta alkışlıyorum

Trabzonspor Divan Olağan genel Kurulu bugün yapıldı.

Muhammet Erkan
Trabzon Haber - Haber61 Hakkında

Yıllardan bugüne kadar takipçilerimizin sayesinde Türkiye'nin en çok okunan bölgesel haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, internet radyosu ve internet televizyonu atılımlarıyla da yine bir adım önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin yanı sıra Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den gelişmelerin yanı sıra siyasi ve yaşama dair haberlere de yer verilmektedir. Bu bağlamda hiç bir siyasi düşünceye veya hiçbir kimseye taraf olmadan yolumuza ilerlerken açıkça tarafımızın yalnızca Trabzonspor olduğunu ilk günden bugüne vurgulamayı sürdürmekteyiz.

Habercilik anlayışımızı hızlı,doğru ve güncel bilgiler ışığında ilerleterek sizlere en doğru haberi ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. Haber61 yalnızca Trabzon'dan değil yurdun dört bir yanından ve Dünya'nın bir çok ülkesinden takip edilmektedir. Yurt içerisinde büyük illerde temsilcilerimiz bulunmakla birlikte yine Avrupa'da da temsilcilerimiz yer almaktadır. Hergün onbinlerce kişinin ziyaret ettiği ve her ay 30 milyonu bulan sayfa gösterimiyle alanında zirvede bulunan Haber61 sizlere çok sayıda personeliyle hizmet etmektedir.

Spor, bölge haberlerini takip eden muhabirlerimizin yanı sıra canlı yayın aracıyla bölgeyi baştan aşağıya gezen canlı yayın ekibimiz haber peşinde koşmaktadır. Her gün yaklaşık 18 saat haber akışını kesintisiz sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 ayrıca 24 saat HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

Sosyal medyanın henüz yaygınlaşmadığı yıllardan itibaren dimdik ayakta duran Haber61, ne yazıkki habercilik yerine internetin hilelerini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışanların sürekli saldırısına uğramaya devam etmektedir. Ancak Haber61, ucuz yolları deneyen bu kişilere her defasında heveslerini kursaklarında bırakmayı sürdürüyor. Gelişmiş server yapısıyla gücümüze güç katarak dimdik ayakta durmayı sürdürürken sizlerin habere ulaşma özgürlüğünü kimsenin kısıtlamasına hiçbir zaman izin vermeyerek yolumuza devam ediyoruz.

Haber61, kurulduğu 2006 yılından bugüne Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber konusunda gerek aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla alanında lider olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

Trabzon Hakkında

Karadeniz coğrafyası ve konumu ile Türkiye’nin önemli bölgeleri arasında yer almaktadır. Doğal kaynaklarından üretilen ürünlere kadar önem teşkil eden bu bölgenin halkı da sıcak kanlı insanları ile bilinen bir bölge oluşmaktadır. Karadeniz’in önemli şehirleri bulunmaktadır. Bu şehirlerinden bir tanesi de Trabzon şehridir. Trabzon geçmişi ile önemli bir şehir konumundadır.

Trabzon şehir gelişmiş olması ve sanayisi ile de ön planda yer alır. Sitemiz sayesinde şehirle alakalı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehrin önemli yerlerini ve gezilmesi gereken yerleri de öğrenerek kendinize bir gezi planı çizebilirsiniz.Bu sayede şehir ile ilgili tüm güncel bilgilere kısa süre içerisinde ulaşım sağlarsınız.yöre insanları yardım ve dayanışmayı seven bir toplum olmaktadırlar.

Yardımlaşmayı ve dayanışmayı seven bir toplum olarak bilinen bu halk için her övgüyü hak ettiklerini söylemek yanlış olmaz. Ayrıca yöre halkı kendilerine has damak tadı ile bütün ülkenin beğenisini kazanmıştır. Karadeniz denizine has olan hamsi balığı ile birçok yemek çeşitleri bulunan bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Kadın erkek ayrım olmadan çalışan bir toplumdur. Kadınları da en az erkekleri kadar işçilik yapar ve gelir için evlerine katkı sağlarlar. Ayrıca kadınların çoğu yine çiftçilik yaparak geçim elde ederler. Bu açıdan bakıldığı zamanda yine çok başarılı bir toplum olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Kışları çok fazla yağış alan bu bölgede gezmek için öncelikle Trabzon hava durumu kontrolü yapmadan dışarı çıkılmamasında fayda vardır.Şehri dolaşmanın keyfini çıkarmak için her karışını gezmek ve tarihi eser yerlerini keşfetmek sizleri faklı diyarlara götürecektir.Yapılan araştırmalara göre ülke geneli olarak en çok doğal yapıya sahip olunan bu bölgede yaşam yaşı daha uzun olmaktadır. Yani yöre insanları ülke geneli olarak daha uzun ömürlü bir yaş oranına sahiptir. Sebebi ise bölge genelinin toprak ile ilgilenmesi ve çok fazla doğa ile iç içe olunmasından geldiği söylenmektedir. Bu sayede oldukça avantajlı olan bu bölgede yaşamak için gün sayan kişi ve bireylerin olduğu bilinmektedir. Ayrıca çok fazla yağış alan bir bölge olmasından ötürü toprak verimliliği ve zenginliği bakımından da diğer bölgelere oranla daha zengin bir toprak yapısı bulunur.

saral


Gelişmelerden Haberdar Olun

@