Yeni Adli Yıl Yarın Başlıyor

Törende, Yargıtay Başkanı Osman Arslan, 2007-2008 adli yıl açış konuşması yapacak.Adli ve idari yargıda yeni adli yıl yarın başlıyor. Adli yılın başlaması dolayısıyla yarın Yargıtay'da tören düzenlenecek. Törende, Yargıtay Başkanı Osman Arslan, 2007-2008

Yeni Adli Yıl Yarın Başlıyor

Törende, Yargıtay Başkanı Osman Arslan, 2007-2008 adli yıl açış konuşması yapacak.

Adli ve idari yargıda yeni adli yıl yarın başlıyor. Adli yılın başlaması dolayısıyla yarın Yargıtay'da tören düzenlenecek. Törende, Yargıtay Başkanı Osman Arslan, 2007-2008 adli yıl açış konuşması yapacak. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok da törende konuşacak. Yargıtay Başkanı Arslan, Yargıtay üyeleri, hakim ve savcılarla öğleden sonra Anıtkabir'i ziyaret edecek. Anıtkabir ziyaretinin ardından Yargıtay'da düzenlenecek ayrı bir törenle yıl içinde emekli olan Yargıtay mensuplarına onur belgesi ve plaket verilecek.

Yargıtay Başkanı Arslan, akşam da Devlet Konukevi'nde resepsiyon verecek. Adli ve idari yargıda adli tatil 1 Ağustosta başlamıştı. Bu süre içinde adliyelerde terör ve organize suçlara bakmakla görevli özel yetkili ağır ceza mahkemeleriyle diğer nöbetçi mahkemeler, Danıştay ve Yargıtay'da ise nöbetçi heyetler görev yaptı.


HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler