7m


7m

hyundai

Yaz tatilinde okul var mı? Milli Eğitim bakanından flaş açıklama

Yazın okullar açılacak mı? Bakan Selçuk, ısrarlı sorulara yanıt verdi

Gündem 07.05.2020, 21:48 08.05.2020, 15:40
Yaz tatilinde okul var mı? Milli Eğitim bakanından flaş açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerin ısrarla sorduğu "Yaz tatilinde okul var mı?" sorularına yanıt verdi. Bakan Selçuk, yaz tatilinde okulların kapalı olacağını belirtirken EBA TV'nin yayınına devam edeceği bilgisini verdi.

Selçuk, Instagramdan yaptığı paylaşımda, öğrencilerden "Yaz tatilinde okul var mı?" sorusu alınmaya devam edildiğini belirtti. Yaz tatili süresince okulların kapalı olacağını hatırlatan Selçuk, öğrencilerin tatilini ellerinden almayacaklarını ifade etti.

"OKUL YOK, EBA TV YİNE YAYINDA"

Selçuk, paylaşımında öğrencilere şöyle seslendi: "Okul yok. Konuşmak, doyasıya oynamak, bulutları izlemek, uçurtmayı uçurmak, uçaklara el sallamak, toprağa dokunmak, bir çiçeği koklamak var. Kuşlarla oynamak, kuşlar gibi olmak var. EBA yine açık, EBA TV yine yayında. Önümüzdeki senenin hazırlık dersleri var. İsteyen öğrenciler için uzaktan eğitimle yaz okulu var. Hazırladığımız güzel yayınlar, eğlenceli içerikler var. Okul yok ama ondan eminiz, tamam mı?"


Yorumlar (1)
Tursun 2 yıl önce
Turizm bakani izin verse ... çocukları düşündügunuzu satmaya calisiyorsun ben yemem 1 800 000 ögrenciyi sinava sokan sen ancak koru koryne parizanlari kandirirsin ayni elektirik dogalgazdan 18 vergi alip yaygara yapmak gibi ben yemem yiyenede maninolmam yok babalara sitem sisteminiz calismiyor once sistemini elestir ergen cocuklari eve tik sonra ders calistir sonra babalar babalar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@