banner526

banner533

banner513

Yalçın Küçük tutuklandı

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Prof. Dr. Yalçın Küçük savcılıktaki sorgusunun ardından sevk edildiği nöbetçi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde sorgulanan K

Gündem 12.01.2009, 08:56
Yalçın Küçük tutuklandı

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Prof. Dr. Yalçın Küçük savcılıktaki sorgusunun ardından sevk edildiği nöbetçi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde sorgulanan Küçük, nöbetçi mahkemeye sevkedildi. Prof. Dr. Küçük, nöbetçi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından "terör örgütüne üye olmak" gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Küçük, adliyeden ayrıldığı sırada bir grup tutuklanma kararını alkışlarla protesto ederken, Küçük'ün de bu kişilere el salladığı görüldü.

Yorumlar (2)
mahtilla 12 yıl önce
geçenlerde TV lerde bu sözde yazarın videolarına rastladım. söyledikleri şeyler akıl almaz ve yenilir yutulur cinsten değil. öyleki Atatürk ile teröristbaşını kıyaslayarak, Türklerin Mustafa Kemal i varsa Kürtlerin de Apo su var diyerek PKK lıları gaza getiriyordu.Bu adamı bile hala vatansever,ulusalcı,milliyetçi,Atattürkçü vs. görenler var.adalet er ya da geç tecelli edecek ve suçlu olan cezasını çekecek.Suçu olmayan da alnı ak bir şekilde yaşamaya devam edecek.
s_l_h_g_g_l 12 yıl önce
kendisi pkk kamplarında apoyla birlikte kalleşleri ziyaret eden birisi olarak bunu çokdan haketmişti....

umarım müebbet olarak yatar içerde....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@