banner539

banner526

banner533

banner513

Yalçın Küçük tahliye edildi

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti, Prof. Dr. Yalçın Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin'in yeğeni Yaşar Oğuz Şahin, Fatma Cengiz, Oğuz Bulut ve BCP Genel Başkan Yardımcısı Engin Aydın'ın avukatlarının, müvekkillerinin tahliy

Gündem 22.01.2009, 18:19
Yalçın Küçük tahliye edildi

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti, Prof. Dr. Yalçın Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin'in yeğeni Yaşar Oğuz Şahin, Fatma Cengiz, Oğuz Bulut ve BCP Genel Başkan Yardımcısı Engin Aydın'ın avukatlarının, müvekkillerinin tahliyesini içeren dilekçelerini inceledi.

Yalçın Küçük ile Engin Aydın'ın tahliyesine karar veren heyet, diğer 3 kişinin serbest bırakılması yönündeki istemi ise kabul etmedi.

ŞAHİN'E RED

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in tahliye talebi reddedildi.

Yorumlar (2)
cobra baluğu 12 yıl önce
bu adamı bıraktılarsa illaki bişe vardır kimse şaşırmasın bırakıldığını bu adamı yem olarak attılar hepsini oltaya takılan balık gibi yakalacaklar ::)
torik 12 yıl önce
kardeşime aynen katılıyorum.bunun gibi şaklaban bir teröristi, vatan hainini bıraktıysalar hem üzülüyorum hemde şaşkınlıkla karşılıyorum.saygılarımla...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@