Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell sınıfta kaldı! Topu birbirlerine attılar

Telefon operatörleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları arama yapmakta sorun yaşadı.. Kullanıcılar Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone çöktü mü, telefon neden çekmiyor sorusuna yanıt ararken operatör şirketlerinden açıklama geldi

Gündem 24.05.2020, 11:56 24.05.2020, 18:18
Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell sınıfta kaldı! Topu birbirlerine attılar

Haber61 Haber Servisi

Bayramın ilk gününde bazı bölgelerde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat kullanıcıları arama yapmak istediklerinde telefonlarının çalışmadıklarını gördü. Kullanıcılar arama yapamazken Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone çöktü mü? sorularına yanıt aranmaya başladı.

Her bölgede olmayan sorun bazı bölgelerde kendini gösterirken kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Bayramın ilk günü sevdiklerini aramak istediklerini ancak sıkıntı yaşadıklarını belirten vatandaşlar servis sağlayıcılarına tepki gösterdi.

Konuyla ilgili telefon operatörlerinden açıklama geldi ve 3 şirket de topu birbirlerine attı.

İşte yapılan açıklamalar;

Turkcell: Turkcell’lilerin diğer Turkcell’li kullanıcılara doğru yaptıkları aramalarda herhangi bir aksama bulunmamaktadır. Şebekemizden diğer operatörlere yönelik gerçekleşen aramalarda ise Turkcell kaynaklı olmayan kesintiler meydana geldiği görülmektedir.

Türk Telekom: Diğer operatörlere doğru yaptığınız aramalarda yaşanan sorun, Türk Telekom kaynaklı değildir. Türk Telekom kullanıcılarının kendi aralarında yaptıkları aramalarda hiçbir sorun yaşanmamaktadır.
 
Vodafone: Diğer operatörler yönüne yaptığınız aramalarda problem yaşıyor olabilirsiniz. Sorun Vodafone kaynaklı değildir.

Yorumlar (1)
Mehmet 8 ay önce
Benden kaynakli.. sizden kaynakli olurmu hic. Reklamlara gelince valla atiyosunuzda atiyosunuz.söyleyiz boyleyiz. Su teknoloji bu teknoloji su kalite bu kalite. Papucumun seyleri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@