banner539

banner526

banner533

banner513

Vadide evlilik sürprizi

Ergenekon'u, olmadan önce bilen dizi” Kurtlar Vadisi iki ay aradan sonra tekrar Show TV'de başlıyor. Dizinin senaristleri Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz, sürprizleri anlattı. KURTLAR VADİSİ'NİN YENİ SÜRPRİZLERİ: POLAT EVLENİYOR Bahadır Özdener: Kurtlar Va

Gündem 01.03.2009, 11:59
Vadide evlilik sürprizi
Ergenekon'u, olmadan önce bilen dizi” Kurtlar Vadisi iki ay aradan sonra tekrar Show TV'de başlıyor. Dizinin senaristleri Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz, sürprizleri anlattı.

KURTLAR VADİSİ'NİN YENİ SÜRPRİZLERİ: POLAT EVLENİYOR

Bahadır Özdener: Kurtlar Vadisi sürprizlerle başlıyor. İlk 4 bölümde Polat hiç yapmadığı bir şey yapacak mesela.

Evleniyor mu yoksa?

Özdener: Ben söylemiyorum ama siz söylediniz...

Başka neler olacak?

Özdener: Bir de, düşmanları tarafından başına hiç olmadık bir şey gelecek. O güçler Polat'a büyük sürpriz yapacak. Seyirci de çok şaşıracak. Yeni bir oluşum, yeni tarz yapacak düşmanları. Polat çok büyük bir oyunla başbaşa kalacak. Saçları kalacak mı, beyazlayacak mı bilemeyiz. Polat'ın zekâsını gören uluslararası bağlantılı güç büyük bir zekâ gösterecek, Polat da bununla baş edecek. Haziran'a kadar hikâyemizi biliyoruz yani.

EN ÇOK NEYE ÜZÜLDÜLER?

Bize ırkçı demeleri bizi çok üzdü. Biz ırkçılık yapmadık. Bu çok zorumuza gidiyor. Biz hiç kimseye öteki demedik. Hrant Dink cinayetini anlattık. Bizi o cinayetle suçladılar. Biz “Daha iyi devlet nasıl olur?” diye umut vermek istiyoruz. Doğru şeyler istesin millet istiyoruz. Türkiye bu bölge için önemli. Biz evimizdeyken de bunları düşünüyoruz. Olanlara tepkimiz var, fikrimiz var ve bir dizi yapıyoruz. Ne şanslıyız, Kurtlar Vadisi gibi bir fırsatımız var hayatta.


İTHAMLARIN HEPSİNE ÇOK YAKINDA CEVAP VERİLECEK

Hakkımızda yapılan propagandaların, senaryomuzda olduğunu iddia ettikleri karanlık noktaların hepsine Raci Şaşmaz çok yakında cevap verecek. Birinci tanık olarak. Bunu kendisiyle konuştuk, Kurtlar Vadisi'nin tarihini anlatacak. Ya kitap çıkaracağız ya kendi internet sitemizde bir zemin yaratacağız. Kimin, kiminle, neyi var ortaya çıkacak. Tarih, açıklamalarıyla itham edildiğimiz her şeye cevap verecek. Pana Film kurulduktan sonra, 2004'ten sonra yani bize bir tek belge veren, ne yazacağımızı söyleyen bir kişi varsa lütfen açıklasın, hesaplaşalım. Biz taraf değiliz. Farklı bir şey söylüyoruz. İleride daha iyi anlaşılacak bu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@