Ünlü sanatçıya RTÜK'ten ceza

RTÜK, Songül Karlı'nın sunduğu programa kadına yönelik baskının özendirilmesi nedeniyle ceza kesti. Radyo Televizyon Üst Kurulu; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın iki eşini öldürmüş bir kişinin konuk edilmesi nedeniyle şikayet ettiği Seda Sayan ve

Gündem 09.09.2014, 21:59
Ünlü sanatçıya RTÜK'ten ceza
RTÜK, Songül Karlı'nın sunduğu programa kadına yönelik baskının özendirilmesi nedeniyle ceza kesti.
 
Radyo Televizyon Üst Kurulu; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın iki eşini öldürmüş bir kişinin konuk edilmesi nedeniyle şikayet ettiği Seda Sayan ve Songül Karlı'nın programıyla ilgili kararı gündeme aldı.
 
KARLI'YA CEZA SAYAN'A ERTELEME
Songül Karlı'nın programını yayınlandığı televizyona kadına yönelik baskının özendirilmesi nedeniyle ceza kesildi. Seda Sayan'ın programıyla ilgili karar ise haftaya kaldı.
 
EŞİNİ TORNAVİDALAYAN ADAMI PROGRAMINA ÇIKARMIŞTI
HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş ve HDP PM üyesi Pınar Akdemir, eşini 43 yerinden tornavidayla yaralayan Yakup Kara'nın Kanaltürk'te Songül Karlı ile Yeniden programına çıkması konusunda RTÜK'e başvuruda bulunmuştu.
 
Seda Sayan'ın programına iki eşini öldürmüş birini çıkarması büyük bir tartışma yaratmıştı. Bunun üzerine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, "Seda Sayan Show" programını RTÜK'e Twitter hesabı üzerinden şikayet etmişti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@