alexa metrics

banner536

Ünlü Oyuncu 75 yaşında hayatını kaybetti! Sabina Toziya kimdir?

Ünlü oyuncu Sabina Toziya hayatını kaybetti.

Gündem 11.08.2021, 09:04
Ünlü Oyuncu 75 yaşında hayatını kaybetti! Sabina Toziya kimdir?

Ünlü oyuncu Sabina Toziya 75 yaşında hayatını kaybetti.

 Sabina Toziya'nın vefat haberini oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından duyurdu. Kaynarca, “ Sınanıyormuyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın.. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik boğazım düğüm düğüm Uğurlar olsun canımın içi nurlar içinde uyu..." paylaşımında bulundu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hayriye Ana rolüne hayat veren usta oyuncu, bir süre önce rahatsızlanmıştı. Başarılı oyuncu bu akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Oyuncunun vefat haberini Oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından duyurdu.

Kaynarca, “Sınanıyormuyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın.. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik boğazım düğüm düğüm Uğurlar olsun canımın içi nurlar içinde uyu” şeklinde paylaşım gerçekleştirdi.
 

SABİNA TOZİYA KİMDİR?

Sabina Toziya, 1946 doğumlu Üsküp Makedonyalıdır.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan usta oyuncu uzun bir süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ekranlarda boy gösteriyordu.


Yorumlar (1)
Faik 6 ay önce
Hayırdır ya isyan mı ediyorsun?Seni Yaradan neden sınasın.Allah verdiğini zamanı gelince alıyor.Hepsi bu.Tövbe edip şükret.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@