Ukrayna zanlısının babasının mezarına bıraktığı not dikkat çekti

Ukrayna'da iki genç kızı öldüren Hüsnü Can Ç.'nin babasının mezarında bırakmış olduğu not dikkat çekti.

Ukrayna zanlısının babasının mezarına bıraktığı not dikkat çekti
banner432

Ukrayna'nın Harkov kentinde 22 yaşındaki Buket Yıldız ve 22 yaşındaki Zeynep Hüsünbey'i kaldıkları evde öldürdüğü gerekçesiyle aranan ve dün Pendik'te mezarlıkta yakalanan Hüsnü Can Ç'nin (21) babasının mezarı başında yazdığı not ve bıraktığı eşyalar dikkat çekti. 

Mezarlık yakınında gözaltına alınan Hüsnü Can Ç.'nin gözaltına alınmadan önce babasının Kurtköy'deki mezarına geldiği anlaşıldı. Hüsnü Can Ç'den geriye Babası Mehmet Ç.'nin mezarını başında bir şişe alkol, silah kutusu, bir sırt çantası, bir adet av bıçağı kılıfı ve bir adet not kaldı. Hüsnü Can Ç.'nin bıraktığı notta şu ifadeleri dikkat çekti; “Dünyada adalet yoktur. Hapis de verseniz ben cezamı her gün yaşıyorum" Zanlı  Hüsnü Can Ç. Gayretepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sıradan vatandaş
Sıradan vatandaş - 6 ay Önce

Ahlakın müslümanı hristiyanı olmaz. Ahlaklı insan yada ahlaksız insan vardır. Çocuklarımızı ahlaklı yetiştirecez, onlara iyi örnek olacağız. Güzel toplum böyle ortaya çıkar.

tny
tny - 6 ay Önce

siyasal islam ahlakının çöküntüsü...

Serhan
Serhan - 6 ay Önce

işte gençliğin hali....
İslam ahlağını topluma oturtmadığımız sürece böyle rezil olaylara çok daha rastlarız

Adem
Adem @Serhan - 6 ay Önce

@la bi get Sen İslam’ın ne olduğunu anlayamamışsın. Atıp tutmak ne kadar kolay değil mi?

la bi get
la bi get @Serhan - 6 ay Önce

aynen birader 4 karı 44 cariye, fethettiğin yerlerdeki erkeklerin kafasını kes, kadınlar evli olsan bile sana helal. bebeğe tecavüz, bir kereden birşey olmaz, ensar is loading

SIRADAKİ HABER

banner393