banner539

banner526

banner533

banner513

Uğurcan yine gündemde! 4 Kulüp peşinde

4 Fransız kulüp Uğurcan'ın peşinde...

Gündem 19.09.2020, 09:11
Uğurcan yine gündemde! 4 Kulüp peşinde

Trabzonspor’da transfer gündemi Sörloth üzerine yoğunlaşmış durumdayken sürpriz bir yolcu daha olabilir. 

Geçen sezondan bu yana Avrupa devlerinin radarında bulunan Uğurcan için tam 4 Fransız kulübü devrede. Ligue 1’in köklü ekiplerinden Lyon’un yanı sıra Rennes, Nice ve Lille, Milli file bekçisi ile ilgileniyor.

Menajerler vasıtasıyla kulübe 15 milyon Euro civarı öneriler sunulurken, Trabzonspor Yönetimi ise kesinlikle resmi teklif gelmeden menacerler ile transferi görüşmeme kararı aldı.

Bordo-Mavililer’in Uğurcan için belirlediği bonservis bedeli de tam 25 milyon Euro.

Daha önce İngiliz kulüplerinin de istediği Uğurcan konusunda Trabzonspor, 25 milyon Euro’nun altına inmemişti. Başarılı eldiven, transfer konusunda sözü Başkan Ahmet Ağaoğlu’na bırakmış durumda. Uğurcan, alt yapısından yetiştiği Trabzonspor anlaşmadıkça hiçbir kulüp ile görüşmeyeceğini yönetime iletti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu daha önce Uğurcan'a teklif geldiğini söylemişti. 

Yorumlar (8)
Abdulkadir 1 ay önce
bu sene kaybolabilir....
25 milyon olursa süper rakam bence... devir tasarruf devri... kur bu kadar yüksekten bir miktar daha borc kapaymak guzel olur
Alp TÜRK 1 ay önce
Uğurcan ı satın hem çocuğun geleceği için hem de arkasından gelen kaleci grubu için bu şart yoksa Uğurcan seneye bedavaya gider..
TC61 1 ay önce
Helal olsun nankörlük yapmadı inşallah büyük bir takima transfer olur ve laik oldu liglerde en üst seviyelerde oynar. 25 mil avro bizede ilaç olur büyük para,borçumuzun üçte biri biter . Her iki taraf için hayırlısı olur inşallah
Görünen köy. 1 ay önce
Defans performans olarak düşükse kaleci de bir noktaya kadar kurtarıcı olabilir. Defansa yeterli transfer yapılması durumunda gidebilir!
nadi61 1 ay önce
kaybolmadan sepetleyin gitsin..penalti kurtarmasindan vszgectik dogru tarafa bile yatmiyor bütün penaltilarin vaktim ters köseye yatiyor yatma degil uzaniyor..
Taraftar 1 ay önce
Kendi öz evlatlarımıza sahip çıkalım.aidiyet duygusunu taşıyorlar ve kulübe para kazandırmayan sen istemesinden sonra gitmiyorlar.disaridsn gelen futbolculardan da aynısını bekliyoruz ama onlar öncelikle işin maddi boyutuna bakıyorlar.kendi futbolcumuza kişiliği sağlam olduktan sonra sahip çıkalım. Başarılı olurlar olmazlar o ayrı bir mesele.elestirelim ama yeter ki hakeret etneyelim
Ali Fuat 1 ay önce
Bir, belki iki senesi var. Sattınız sattınız, olmadı üç beş milyonu rüyanızda göremezsiniz. Aynı sözler Abdülkadir Ömür için de geçerli.
Mehmet gul 1 ay önce
Uğurcan a penaltılarda nasıl durması gerektiğini biri öğretsin bir kere doğru köşeye yattığını görmedim adam daha topa vurmadan yatıyor ama ters köşe

Gelişmelerden Haberdar Olun

@