Türkiye'nin First Leydi'sinden tepki

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, resepsiyona katılan bazı gazetecilere açıktan tepki gösterdi. Yenişafak Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi’ye “Sana çok kızgınım” diyen First Leydi, Selvi’nin elini sıkmadı. Hayrunnisa Gül, eşi ile fotoğraf

Gündem 20.08.2014, 16:58
Türkiye'nin First Leydi'sinden tepki
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, resepsiyona katılan bazı gazetecilere açıktan tepki gösterdi. Yenişafak Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi’ye “Sana çok kızgınım” diyen First Leydi, Selvi’nin elini sıkmadı. Hayrunnisa Gül, eşi ile fotoğraf çekilen gazeteciler arasında yer alan ATV Temsilcisi Mehmet Akarca’yı da eleştirdi.
 
Hayrünnisa Gül, sitemkâr bir üslupla, şu ifadeleri kullandı:
“Bir turnusol döneminden geçiyoruz. Neler yazıldığını gördük, neler söylendiğini duyduk. Ben her şeyi biliyorum. Abdullah Bey, ben üzülmeyeyim diye interneti kapatıyordu, basın bültenlerini önümden alıyordu. Ama ben her şeyi biliyorum. Neyin ne olduğunu biliyoruz. Abdullah Bey kibarlığından söyleyemiyor. Kendisine çok yanlışlar, çok saygısızlıklar yapıldı.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
yusuf yıldız 7 yıl önce
turnusol nedir bilen varmı?siyasette hergün türkçede duymadığımız kelimeler duyuyoruz.bu hanfendiye bu kelimeyi kim öğretti.birde c.başkanı eşi iken bu kadar imkanlar varken neye üzüldüğünü anlamadım.nankörlük etmesinler...
Ali Papa 7 yıl önce
367 olayı ilk patlak vermesinden sonra,Bahçeli stepne olmayı kanul edince,Erdoğan ,Abdullah Gülden çekilmesini istedi.Çekilmeyince mecburen seçtirtti.Emine erdoğan o zaman ,first leydiyi hazmedememiş ve hatta bunu açıkca küserekte belli etmişti.Abdullah Gülün genel başkanlığa ve ileridede başbakanlığıa gelmemesi için kocasına rest çektiğinede inanıyorum.Hayrunisa hanım onunla karşılaşırsa bence selam bile vermemeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@