Tuğba Özay Teslim Oldu

Ünlü manken Tuğba Özay'ın sevgilisi Akın Büyükoğlu'nun ayrılma isteğini kabul etmemesi ve ünlü mankeni azarlaması sonrası Abdülcebbar Kibaroğlu'ndan yardım istediği ileri sürülmüştü.Bunun üzerine Kibaroğlu'nun da emekli emniyet müdürü M.G. ile birlikte Ak

Gündem 08.08.2007, 13:30
Tuğba Özay Teslim Oldu

Ünlü manken Tuğba Özay'ın sevgilisi Akın Büyükoğlu'nun ayrılma isteğini kabul etmemesi ve ünlü mankeni azarlaması sonrası Abdülcebbar Kibaroğlu'ndan yardım istediği ileri sürülmüştü.

Bunun üzerine Kibaroğlu'nun da emekli emniyet müdürü M.G. ile birlikte Akmerkez'e geldiği, Kibaroğlu ile Büyükoğlu arasında çıkan tartışmanın ardından 1 kişi yaralandığı iddia edilmişti.

Yaşar Öz'ün Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonu sonucu adamları ve bayan arkadaşıyla gözaltına alınmasının ardından, Öz'le telefon görüşmesi yaptığı belirtilen Tuğba Özay, sabah saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek teslim oldu.

Ünlü mankenin Akmerkez'de 1 kişinin yaralandığı çatışmaya sebep olduğu öne sürülürken, Özay kendi isteğiyle teslim olduğunu belirterek, "Kimsenin kaçtığı yok" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@