banner518

Trabzon ve Rize konuşması Yazıcı’yı yedi iddiası

Haber61.Net – Haber Servisi – Rizeli Bakan Hayati Yazıcı’nın görevden alınması ve yeni kabinede görev verilmemesi bölgede derin yankılara neden oldu. Kulislere ise Trabzon konuşması bomba gibi düştü. Trabzon Büyükşehir Belediye başkan adaylığı için yapıla

Gündem 30.08.2014, 13:34
Trabzon ve Rize konuşması Yazıcı’yı yedi iddiası

Haber61.Net – Haber Servisi – Rizeli Bakan Hayati Yazıcı’nın görevden alınması ve yeni kabinede görev verilmemesi bölgede derin yankılara neden oldu. Kulislere ise Trabzon konuşması bomba gibi düştü. Trabzon Büyükşehir Belediye başkan adaylığı için yapılan temayül yoklaması için bölgeye gelen Bakan Yazıcı’nın bu sırada kendisine sorulan 'paralel yapı' sorusuna verdiği cevabın Başbakan Erdoğan'a kadar gittiği ve Başbakanın bundan rahatsız olduğu ifade ediliyor. O konuşması nedeniyle de yeni kabinede görev verilmediği kulislerde yankılanmaya başladı. 

İşte o soruya verdiği cevap;

Yazıcı “Bu topraklarda tek devletin yanında hiçbir zaman paralel diye bir yapı söz konusu değil ama devletin yönetim şeması içerisinde bazı kişilerin paralel uygulamalar içerisine girdiklerini söyleyenler var. Bunlar söylenebilir. Bunların da bir paralel devlet şeklinde değerlendirilmesinin çok gerçekçi olmadığını düşünüyorum. Böyle bir şey olamaz çünkü tek devlet var.”dedi.

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
kenan ertürk 6 yıl önce
bakanlık bir soruya cevap vermekle kaybediliyorsa siyasetin hiç bir özelliği kalmamıştır
Ali Papa 6 yıl önce
Matematik içersinde,paralelde var,üçgende var,dairede var,nokta,virgülde var.Bu seçimde milyonlarca kişi paraleli yedi .2015 seçimlerindede paralelin devamını yedirecekler anlaşılan.Amma gelecek mahalli ve 2019 seçimlerinde artık yemezler.Paralelden, daireye dönebilirler.
harun eski 6 yıl önce
bir de matamatikde pi sayisi var yuvarlaklari hesaplamak icin yani 3,14 X R gibi
Hasan düzgün 6 yıl önce
Bundan dolayı alındıysa RTE nin gaddar ve kinci yapısı tescil edildi demektir.cevreye bakanlık dağıtıldı trabzon rize artvin bayburt gümüşhane hava aldı oysa bölgenin merkezi olan trabzon bunu herzaman hakediyor bekliyordu %70 oy al sonrada hava civa böyle olur intikam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@