THY Trabzon İstanbul seferleri ne zaman?

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, açıklama yaptı

Gündem 29.03.2020, 17:53
THY Trabzon İstanbul seferleri ne zaman?

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, korona virüs tedbirleri kapsamında 30 Mart Pazartesi (yarın) günü İstanbul’dan gerçekleştirilecek tarifeli uçuşları açıkladı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararla şehirler arası uçuşlara kısıtlama getirilmiş ve yolcuların valilik izniyle seyahat edeceği açıklanmıştı. Bu kapsamda Türk Hava Yolları da 14 büyükşehre sefer düzenleme kararı almıştı. Valilik izni uygulamasının dün saat 17.00’den itibaren devreye girmesinin ardından Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 30 Mart Pazartesi (yarın) günü İstanbul’dan karşılıklı Adana, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Ankara, Trabzon ve Van seferlerinin gerçekleştirileceğini açıkladı.

Uçuşlara ‘4 saat önce gelin’ tavsiyesi
Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamada bulunan Ekşi, “Pazartesi İstanbul Havalimanı'ndan yapılacak iç hat seferleri tabloda olup, seyahat belgesine sahip yolcularımız 4 saat önceden havalimanı satış ofislerine gelerek bu seferlere bilet alabilirler. Web sitemizde detay bilgilendirme yapılacaktır” dedi.
Belirtilen uçuşlara seyahat belgesine sahip olanlar kabul edilecek.

Açıklamaya göre İstanbul - Trabzon seferleri Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilecek ve uçuş saati saat 13.00 olacak. Trabzon İstanbul seferleri ise yine aynı günler saat 15.40'ta gerçekleştirilecek.

Yorumlar (1)
Mustafa 61 11 ay önce
Sokağa çıkma yasağı geliyor taşıyın virüsü böle devam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@